У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО)

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО)
На хмельницькому Майдані незалежності сьогодні провели відразу три акції протесту: дві від підприємців і одна від міського осередку Партії регіонів. Пересварились всі, а губернатора закидали яйцями.

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №1 на сайті vsim.ua

Найпершими, о 12:00, на майдан Незалежності прийшли представники працівників профспілки захисту підприємництва на чолі з головю спілки Надією Кнець — близько півтисячі чоловік.

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №2 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №3 на сайті vsim.ua

За годину до них приєднались підприємці з речового ринку та з інших регіонів країни, які пройшли маршем до майдану від Львівського шосе.

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №4 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №5 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №6 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №7 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №8 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №9 на сайті vsim.ua

Біля сцени розпочались сутички — бились за право голосу, виривали мікрофони. Врешті, питання зі звуком вирішили, і ініціативу мітингу перехопили новоприбулі.

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №10 на сайті vsim.ua
О другій годині дня на майдан прийшли представники Партії регіонів. Майдан між представниками провладної політсили і підприємцями розділили правоохоронці — понад півсотні чоловік. До серйозних сутичок справа не дійшла.

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №11 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №12 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №13 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №14 на сайті vsim.ua

 

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №15 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №16 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №17 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №18 на сайті vsim.ua

Регіоналів закидали дріб'язком, у відповідь ті обізвали протестуючих «сволотою». Дістатись до центру майдану регіонали так і не змогли — завадив натовп.

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №19 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №20 на сайті vsim.ua

Синьо-білі підійшли до облдержадміністрації, із закликами «Янукович — наш Предзидент», де правоохоронці оточили їх колоною.
Крізь шеренгу міліціонерів у регіоналів полетіли яйця і сміття. Дісталось і губернатору області, який вийшов до протестуючих на ганок адміністрації. Незважаючи на «обстріл», Василь Ядуха не перервав свій виступ, в якому наголосив, що протестуючих «використовують», а владі заважають працювати. Після кількахвилинного спічу губернатор дав команду регіоналам розходитись. Ті поскладали прапори й рушили, в той час як підприємці продовжили мітинг протесту.

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №21 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №22 на сайті vsim.ua

Цього разу владу та підприємців розділила "Віра, Надія і Любов"

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №23 на сайті vsim.ua

У Хмельницькому сварились підприємці і влада: губернатора закидали яйцями (ОНОВЛЕНО), фото №24 на сайті vsim.ua

 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up