ВСІМ Бізнес ліга: завершився другий тур

Останні чотири гри другого туру порадували глядачів безкомпромісною та напруженою боротьбою.

У турнірі з міні-футболу «ВСІМ Бізнес-ліга» зіграно матчі другого туру. По дві перемоги здобули лише «Дантист», «Еко-Альт» та «Воля».«Гікон» - «Лісабон» 1:2

Голи: Главацький (1) – «Сьомін (1), Милитюсов (1)

Попередження: Власов : -

Свою першу гру на турнірі «лісабонці» провели вдало. В напруженій боротьбі вони здолали міцний «Гікон», за який виступають чимало досвідчених і відомих у Хмельницькому футболістів. Незважаючи на потужний склад команда не може перемогти у другій грі поспіль. На протязі всього матчу точилася рівна боротьба. Переміг «Лісабон завдяки голу, забитого після грубої помилки голкіпера «Гікона».«Дантист» - «Спорт Плюс»» - 6:1

Голи: Кукурудза (3), Розуман (3) – Вовкотруб (1)

Попередження: Розуман, Тимофеєв – Геут

Другу перемогу поспіль здобув «Дантист». У звітному поєдинку вони здолали «Спорт Плюс», для якого ця гра стала дебютною на турнірі. Вже у першій половині гри їх воротар тричі був змушений витягати м’яч із сітки. Скільки ж робив він це і після перерви. По хет-трику оформили лідери «Дантиста» Кукурудза та Розуман.«Еко-Альт» - «МобіФренд» - 2:1

Голи: Мокрота (2) – Купіс (1)

Попередження: - : Ладунець, Клапченко

Напруженою виявилася боротьба у передостанній грі другого туру. У першому таймі краще виглядали гравці «МобіФренду». Їх ігрова перевага втілилася у забитий гол перед свистком на перерву. Відпочинок краще пішов на користь гравцям «Еко-Альту», які краще провели другу половину гри і здобули вольову перемогу. Дублем відзначився кращий бомбардир команди Мокрота.«Інтрепродсервіс» - «Імрев» - 2:4

Голи: Панькевич (1), Мазур (1) – Виноградов (1), Петриковець (2), Юзиков (1)

Попередження: Мазур – Кошельник

В останньому матчі ігрового дня другу перемогу міг здобути «Інтерпродсервіс. Але гравцям не вдалося втримати перевагу в рахунку. Після інтенсивного першого тайму, в якому команди забили по два голи, більше сил залишилося в футболістів «Імреву». Їм вдалося забити два голи і не пропустити жодного. Боротьба за путівку у плей-офф  у цій групі загострюється.