Будинки до 200 тисяч гривень. Які хати продають неподалік Хмельницького

Будинки до 200 тисяч гривень. Які хати продають неподалік Хмельницького
  • Махнути на все рукою і переїхати жити за місто.
  • Ідея цілком реальна, якщо придбати неподалік Хмельницького будинок.
  • Дивіться 5 сільських хат, вартість яких не перевищує 200 тисяч гривень. 

Замінити будильник на півня, а роботу - на порання. Все це можна з легкістю втілити у життя. Для цього достатньо зважитися на переїзд з міста. Підґрунтям для реалізації такої ідеї буде придбання будинку. Звісно, після накопичення певної суми. Адже вартість сільських хат є різною. Все залежить від її місцезнаходження, стану та загальної площі.  

Так, ми підготували підбірку будинків неподалік Хмельницького із сайту olx. Серед основних критеріїв вибору - наявність фото, ціна до 200 тисяч гривень, хати в жилому стані й відстань від Хмельницького не більш, як 35 кілометрів.

Будинок в Западинцях

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up