Чому чоловіки вибирають куртки PUMA? (новини компаній)

Дотримуючись народної мудрості, яка радить сани готувати влітку, про одяг для холодного сезону теж варто подбати заздалегідь. І друга половина осені – найкращий час для покупки теплих зимових речей.

Тепла куртка PUMA – кому може знадобитися?

Популярний бренд PUMA вже обновив свою колекцію, зокрема й теплих чоловічих курток, які можна знайти за посиланням https://ua.puma.com/uk/sportivnye-tovary-dlja-muzhchin/odezhda/kurtki.html. Незважаючи на те, що бренд позиціонує себе перш за все як спортивний, речі цієї торгової марки з задоволенням носять і чоловіки, далекі від спорту. До того ж різного віку та статусу – від студентів до керівників компаній та голлівудських акторів. Чому куртки цієї торгової марки настільки популярні та кому варто точно приміряти одяг PUMA.

Головними перевагами верхнього одягу цієї торгової марки є:

  • зручний крій;
  • невелика вага;
  • хороші теплоізоляційні характеристики;
  • зносостійкість;
  • естетичність;
  • універсальність в плані поєднання з іншими речами.

В плані моделей і фасонів чоловічий верхній одяг PUMA приємно дивує навіть найвибагливіших. Кожного сезону фірма випускає короткі та подовжені куртки, прямого крою, «дуті», з капюшонами, однотонні, кольорові, з різними типами застібок.

Унікальні характеристики чоловічих курток PUMA

Компанія PUMA в зимових чоловічих моделях верхнього одягу застосовує інноваційні технології, завдяки яким річ набуває особливих характеристик. Скажімо, матеріал з позначкою ULTRAWEAVE є цупким і доволі еластичним. Речі з нього добре тягнуться й не заважають рухатися. Цю технологію компанія часто застосовує в одязі для професійних спортсменів.

Для регіонів з нестабільною зимовою погодою, де сніг часто змінюється дощем, фірма створила куртки з технологією rainCELL. Не хочете навіть взимку відмовлятися від пробіжок і тренувань на свіжому повітрі? Варто розглянути колекцію верхнього одягу на основі warmCELL. Почуватися затишно й не мерзнути у вітряну погоду допоможуть моделі з windCELL.

У багатьох варіантах чоловічих курток компаніє поєднує одразу декілька інноваційних технологій. Такі моделі найбільш універсальні й будуть комфортними за будь-якої погоди.

keyboard_arrow_up