Довів до спроби самогубства. Судитимуть підполковника хмельницького військкомату

Довів до спроби самогубства. Судитимуть підполковника хмельницького військкомату
  • Доведення підлеглого до спроби самогубства і отримання хабаря.
  • За цими статтями судитимуть одного з екс-керівників військомату.

У Хмельницькому судитимуть одного з колишніх керівників  об’єднаного військового комісаріату. Як з’ясувалось в ході розслідування, підполковник запропонував «допомогу» чоловікові за півтори тисячі доларів США. Про це повідомляють у Державному бюро розслідувань. За ці гроші посадовець мав вплинути на членів медкомісії військкомату для визнання його непридатності до військової служби за станом здоров’я. Кошти слідчі ДБР знайшли під час пошуків у службовому приміщенні комісаріату. 

Також стало відомо, що з липня 2018 року по червень 2019 підполковник постійно давав незаконні вказівки молодшому сержанту, який перебував на посаді водія. З'ясувалось, що незабаром між чоловіками на підставі цього і виник конфлікт, під час якого посадовець погрожував підлеглому фізичною розправою в його адресу і навіть щодо його родини. 

Молодший сержант під впливом психологічного тиску і насильства вирішив покінчити життя самогубством. Вкоротити віку чоловік вирішив за допомогою канцелярського ножа. Він наніс собі численні різані рани. Медикам вдалось його вчасно врятувати. 

Відтак підполковника обвинувачують в обіцянці здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, застосуванні насильства щодо підлеглого, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану та доведенні особи до замаху на самогубство, вчиненому щодо особи, яка перебувала в іншій залежності від винуватого, та є наслідком систематичного приниження її людської гідності та систематичного протиправного примусу до дій, що суперечать її волі, а також інших дій, що сприяють вчиненню самогубства. За це йому "світить" від 7 до 10 років позбавлення волі.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up