Двоє чоловіків вимагали у хмельничанина 100 тисяч вигаданого боргу

Двоє чоловіків вимагали у хмельничанина 100 тисяч вигаданого боргу
  • Чоловіки погрожували “жертві” і вимагали уявний борг.
  • До того ж в одного з них знайшли наркотики і психотропи.

Двоє хмельничан вирішили підзаробити і розробили злочинну схему вимагання грошей. Від знайомих дівчат вони дізнались про потенційну “жертву” - теж жителя Хмельницького. 

За інформацією прокуратури, від січня по березень 2021 року зловмисники систематично телефонували постраждалому і вимагали у нього 100 тисяч гривень. При цьому погрожували розправою і знищенням майна.

Також банда залякувала хмельничанина тим, що звернуться до поліції з неправдивими заявами про вчинення ним злочинів і поширять таку інформацію серед рідних та знайомих.

Відео дня

Постраждалий спочатку відмовлявся платити, адже був переконаний у своїй невинуватості. Однак побоюючись за своє життя, все ж вирішив перерахувати зловмисникам частину суми на рахунок, який йому надали зловмисники. Після передачі частини грошей їх викрили і затримали. 

В одного із засуджених правоохоронці знайшли наркотики, психотропні речовини і прекурсори в особливо великих розмірах та обладнання для їх виготовлення.

Наразі Хмельницький міськрайонний суд визнав чоловіків винними і призначив покарання. Одного засудили до 3 років 6 місяців, іншого - до 5 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач65

    А чому за гидоту так мало,а конфіскація майна?
  • Юрій Гудок

    Можна і більше дати

keyboard_arrow_up