Купівля вовняної ковдри: що варто знати (новини компаній)

Купівля вовняної ковдри: що варто знати (новини компаній)

Розповідаємо вам про те, як обрати ковдру і які переваги та недоліки має виріб з вовни.

Ковдра - дуже важливий аксесуар для домашнього комфорту. Під нею людина проводить третину свого життя. Саме стільки часу йде на сон. Аби він був теплим і комфортним, потрібна якісна ковдра. Їхніх видів є чимало. 

Вовняна ковдра - спогади з дитинства. Вона тонка, трішки колюча, але дуже й дуже тепла. Саме про недоліки та переваги вовняних ковдр ми вам розповімо.

Найперше, що потрібно врахувати, розмір ковдри. Тут слід відштовхуватися від двох основних параметрів. Перший - розмір ліжка. Дитяче має розмір 110 х 140 сантиметри. На односпальне варто брати полуторне - 142 х 205 сантиметри. Якщо ліжко на двох, то потрібно двоспальне, євро або максі євро (172 х 205, 200 х 220 та 220 х 240 сантиметри відповідно).

Зауважимо, що у різних виробників розміри можуть відрізнятися. Але не суттєво. Як правило це становить 2-3 сантиметри. 

Також при виборі ковдри потрібно врахувати ріст людини. Якщо він до 170 сантиметрів, то ковдра може бути будь-якою, окрім дитячої. При зрості 170-190 сантиметрів підійдуть ковдри до 205 сантиметрів. Якщо ж ви вищі від 190 сантиметрів, то вам потрібно поглядати на євро чи євро максі.

Наповнювачі в ковдри можуть бути різними. Більш теплі - природні. Саме таким є бавовна. За рахунок шерсті вона вбирає надлишкову вологу, яку виділяє тіло людини, й досить швидко відводить її назовні. Так бавовняна ковдра тримає комфортну теплу температуру впродовж всієї ночі. Із нею мікроклімат у вашому ліжку буде оптимальним для вашого організму.

Також структура вовни утворює всередині ніби повітряні подушки. Тепло затримується в них і буде гріти вас довго.

А ще бавовняні ковдри є лікувальними. Внаслідок взаємодії із теплом людського тіла вони виділяють таку речовину, як ланолін. Він позитивно впливає на весь організм. А особливо на опорно-руховий апарат та нервову систему. Це також дуже позитивно впливає на здоровий сон. При хворобі вовняні ковдри можуть пришвидшити процес одужання.

Вовняні ковдри є екологічно чистими й досить прості в догляді. Вони піддаються пранню в пральній машинці за температури до 40 градусів. При цьому рекомендовано не використовувати максимальні оберти. Якщо дотримуватись рекомендацій щодо догляду, ковдра прослужить вам понад 30 років. 

Певним мінусом таких ковдр є те, що вони досить швидко вбирають запахи. Але ще швидше вони їх позбуваються. Достатньо простого провітрювання для того, щоб позбавитися зайвого або просто підтримувати її в чистоті.

keyboard_arrow_up