Фото дня

Куля з водограєм знову закрутилась. Через недосконалу систему фонтан постійно виходив з ладу.  

Через обірвану лінію електротранспорт зупинився на перехресті проспекту і вулиці Панаса Мирного.

Полотно довжиною в 14 метрів розмальовували учні художніх шкіл ще на День міста. На відкриття театрального сезону картину...

Незважаючи на холодну погоду і ранкові заморозки у місті щодня розцвітають нові квіти. Стоять в цвіту вишні та абрикоси.  А...

Обіцяна вбиральня мала запрацювати ще наприкінці минулого року.  Приміщення місяцями простоювало. Після свят робітники знов взялись за будівництво громадського туалету.  

Розфарбовані писанки розмістили навпроти кінотеатру Шевченка. Композицію власноруч розписували учні, студенти та викладачі.  

На гілках вже з’явились пишні білі та ніжно-рожеві квітки. Дерева зацвіли на території Хмельницького національного університету.  

Ремонтні роботи тривають на Кам’янецькій, біля зупинки «Філармонія» Комунальники латають ями на дорозі.  

Ремонтні роботи тривають на провулку Військоматному. Комунальники проводять планову заміну тепломережі. Рух транспорту буде перекрито близько двох тижнів.

На вулиці працює техніка. Комунальники обрізають дерева. Через це рух автомобілів перекрили. Вони змушені їхати в об'їзд. 

На вулиці Озерній встановили зупинку, яка раніше була на «Думці». Стоїть вона на вулиці, де не їздить громадський транспорт.

Градусник показує плюс 6 за вікном. Погода примхлива. То яскраво світить сонце, за кілька хвилин вже моросить весняний дощ. 

Погода у перший березневий день похмура та вітряна. На вулицях людей небагато, зранку у парках пусто.  Хмельничани поспішають на роботу та навчання.

Шестеро комунальників взялись до роботи. Прибирають Староміську. Від зупинки "Юність" і до парку Чекмана вони прибирають сміття та сніг.  За комунальниками їздить техніка, на яку і викидають непотріб. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up