Освіта

З 1 листопада стипендії для студентів зростуть в середньому на 18%.  Найменшу виплату отримуватимуть ті, хто навчається...

У 2018 році тести з іноземних мов оновлять. Під час проходження тесту учні здаватимуть аудіювання.

Український центр оцінювання якості освіти виклав на своєму сайті актуальну інформацію для майбутніх абітурієнтів. Учні...

У п’ятьох школах Хмельницького запускають пілотний проект. Окрім паперових журналів, вчителі мають заповнювати електронний. Вже...

УЦОЯО оприлюднив зразки тестових робіт з іноземних мов, а також - аудіотекстів для аудіювання. Демонстраційні варіанти являються аналогічними тим, які використовуватимуться під час основної сесії ЗНО.

Одну дитину в садочку міста годують за 17 гривень на день. З наступного року норму хочуть підняти на 9 гривень. Чому хочуть збільшити витрати на харчування, дізнавалося vsim.ua.

Мешканці гуртожитку люблять свою тимчасову домівку та вміють поєднувати навчання з розвагами. Вважають, що студентські роки найкращі у житті, особливо якщо минають вони у гуртожитку. Спеціально до Дня студента розказуємо про те, в яких умовах живуть приїжджі, які здобувають освіту в ХНУ.

Міністр наголошує на необхідності доопрацювати мовну статтю закону "Про освіту". На її погляд, є прогалини у конкретизації окремих пунктів.

Загалом в Україні 104 ВНЗ здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю "Право". Хмельницький університет управління і права посів 10 місце серед тих, хто найкраще підготував своїх випускників. 

Частину шкіл Хмельницького забезпечать необхідним комп'ютерним та мультимедійним обладнанням.  З державної субвенції на техніку виділили 3 мільйони гривень.  По 200 тисяч дадуть 15 місцевим навчальним закладам. 

Канікули розпочнуться з понеділка, 30 жовтня. Усі школи одностайно прийняли таке рішення.

Сучасні діти часто звертаються до мережі Інтернет за інформацією. Медіаосвіта допоможе їм навчитися вибирати тільки корисний та потрібний матеріал.

Захід присвячений Дням сталої енергії. Переможці отримали призи та корисні знання.

До Днів сталої енергії у парку Чекмана влаштують квест для школярів міста. Команди шкіл змагатимуться на велосипедах за різні подарунки.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up