Від Читачів

З учнями Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької...

Стаж роботи головного спеціаліста дошкільної освіти міста 20 днів

Доброго дня. Ви часто їздите в регіони і, мабуть, добре розумієте, як ми тут живемо. Зарплати у нас невеликі, за все доводиться...

Население т.н. «ЛНР» не интересуется политическими процессами в своей «стране», потому что ему некогда такими пустяками забивать...

У судовому порядку адвокат, який співпрацює зі Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, довів, що проходження військової служби в зв’язку з мобілізацією не є працевлаштуванням, тож підстави для утримання з його клієнта надміру виплаченої пенсії відсутні.

20,11,2017 о 8:45 за 50-150м. (навпроти зупинки громадського транспорту "Меморіал слави") від кільця на "Темпі" в сторону автостанції №1 невстановлений водій на невстановленому транспортному засобі зеленого кольору, не надавши переваги в русі, завдав пошкоджень автомобілю і залишим місце ДТП.

23 листопада 2017 року відбудеться виїзд “мобільної групи” до Красилівського району. Прийом громадян здійснюватимуть: начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк та директор Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Петлюк.

Пам’ятаєте цей вислів, котрим у дитинстві часто лякали одне одного? Щоправда, мова там йшла про гаманець, а не сумочку, і на кону, зрозуміло, було життя його власника чи власниці. Нині ж хочу провести сумну паралель між дорогущими сумочками всесвітньовідомих брендів, вартістю у десятки прожиткових мінімумів, що ними хизуються, депутатки Верховної Ради України, дружини депутатів, і чужими для них життями. Хай і зовсім юних, хай і напрочуд талановитих, хай і для когось найрідніших. Країна разючих контрастів. Напевно, одна така в світі цивілізованому. Країна, в якій глибочезна прірва відділяє простих смертних і сильних світу сього, які, власну державу і її народ обкрадаючи-дурячи, вже, так би мовити, з жиру бісяться.

КТ онкоскринінгу у Хмельницькому КТ онкоскринінг (обстеження шиї, грудної клітини, органів черевної порожнини і органів малого тазу), кісток скелету на рівні обстеження з контрастом 3000 грн.

Антирейдерський штаб завершив роботу в поточному році з результатом, якого очікувала громада області в найбільш резонансній справі - накладено арешт на земельні ділянки в селі Колодіївка та селищі Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району. Також на засіданні провели детальний аналіз наміченого судового позову обласної прокуратури про повернення землі державі. Підсумовуючи діяльність антирейдерського штабу очільник юстиції Віктор Худняк зазначив: «На засіданнях часто були присутні дискусії, емоції, але таке трапляється у тих випадках, коли шукають правду, а це і було одним із наших пріоритетних завдань». За період діяльності антирейдерського штабу багатьох порушників закону, в тому числі посадових осіб вдалося «вивести на чисту воду», допомагаючи повернути землю аграріям.

Неодноразово обговорювався геополітичний тренд, який можна порівняти з потужною підводною течією. Це саме те, що міцно й надовго пов’язує Україну та Польщу – спільні геополітичні інтереси.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Питання доступу до публічної інформації регулюються Законом України від 13 січня 2011 року «Про доступ до публічної інформації». Ваш запит на надання інформації може стосуватися як інформації, створеної до набрання чинності профільним Законом, так і інформації, отриманої після, і повинен містити:

17-річній дівчині Ангеліні Костюк, яка має захворювання на муковісцидоз і зараз знаходиться знову в лікарні через неможливість вільно дихати без апарату штучного дихання, німецька клініка, яка оглянула результати аналізів та виписні епікризи, дала погодження на ретельну діагностику та подальше лікування.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up