Він і Вона

Організація весілля цікавий, проте дуже складний комплексний процес, що займає багато часу та зусиль. Досить важливим є замовити...

У реаліті-шоу "4 весілля", де наречені по черзі відвідують усі свята та обирають краще, переможницею стала Катерина Станішевська...

Часи, коли дівчата соромилися активно поводитися у ліжку минули, проте і тепер інколи представниці прекрасної статі вважають,...

Щойно ледь не билися, а за хвилину – вже у ліжку? Секс заради примирення – не найкращий спосіб залагодити конфлікт, а крім...

Звуковий супровід до сексу жінки додають частіше, аніж представники сильної статі. Чому? Хлопці … соромляться.

Кожна жінка має право на те, щоб вирішувати, коли їй ставати мамою. Тому основне завдання кожної представниці прекрасної статі - зберегти цю саму можливість мати дітей.

Рано чи пізно у пари, подружжя відбуваються конфлікти. Це природно, але потрібно правильно вирішувати непорозуміння, і не дозволяти проблемам зруйнувати все.

Якими б не були міцними відносини, сумніви з приводу вірності партнера виникають у всіх. І не важливо, скільки вам років, і чи ви тільки почали зустрічатися або вже відзначили золоте весілля.

Перший поцілунок – особливий, і щоб вам захотілося згадувати і переживати цей момент, варто зробити все правильно.

У ніч на святого Андрія, з 12 на 13 грудня, творяться містичні речі і навіть дива. Якщо ворожити у цю ніч, можна зазирнути у майбутнє.

Жорсткий секс, або БДСМ – розвага не для слабких духом. Елементи садизму та мазохізму у ліжку допустимі, якщо це задовольняє обох партнерів.

Якщо кохана/-й в іншому кінці країни, або ж світу, варіантом заміщення стосунків є спілкування через Мережу. Пари обирають секс «через комп’ютер», а фахівці радять – не варто занадто захоплюватися цим.

Якщо вже так кортить поділитися з теперішньою обраницею досвідом попередніх стосунків, намагайтеся не згадувати про інтимні подробиці. Зіпсуєте настрій і партнеру, і собі.

Офісні працівники дуже часто фліртують між собою. І це логічно, адже люди проводять разом чималу частину свого життя. Але в більшості випадків такі відносини зазнають краху і закінчуються досить болісно.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up