Виставки

photo_camera

У Хмельницькому пройшла ювілейна 30-а виставка «Агро-Поділля». Тисячі людей відвідали недіючий ТСЦ «Поділля». Приїхали...

photo_camera

"Надзвичайні тваринки" - виставку з такою назвою відтепер можна подивитись у музеї-студії фотомистецтва. Її автором...

Виставку боєприпасів, гільз, фотографій бійців та військової форми презентували у художньому музеї.  Її урочисто відкривав...

Виставку своїх робіт представить художниця Надія Борецька. Покажуть і роботи її сина.  Окрім картин, будуть і вироби...

На День Європи хмельничанам у фотографіях показали як виглядає сучасне місто.  Місцеві фотографи виставили світлини європейського Хмельницького на Проскурівській.  Яке обличчя має наше місто, бачили журналісти vsim.ua.

У місті покажуть кращі дитячі роботи конкурсу художніх робіт. Журі обрало переможців серед 320 учасників.

В студії на Проскурівській відкриють персональну фотовиставку Олександра Савенка.

Втрати поляків та Польщі у 1939-1941 роках покажуть на виставці у Хмельницькому.  Її організовує Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці спільно з Хмельницьким обласним осередком Спілки поляків України.

Експонатом місяця у краєзнавчому музеї став орден Богдана Хмельницького.

Сукні, костюми, кондитерські вироби, фото та відео студії, популярні ведучі та багато іншого. Усе це представлено на весільній виставці у театрі Старицького. Майбутнім нареченим демонструють те, за допомогою чого їхнє весілля стане незабутнім святом. Виставка триватиме два дні. Серед гостей розіграють цінні подарунки, сертифікати та знижки.

Виставку плакатів "Видатні діячі" презентує клуб ілюстраторів "Pictoric". Всього можна буде побачити 96 художніх плакатів. На полотнах художники зобразили відомих українців.

Хмельничанам презентують фотовиставку світлин подій, які відбувалися на Майдані у 2013-2014 роках. Автором фотографій є місцевий художник Сергій Аніськов. 

Виставка картин японської каліграфії працюватиме в місті протягом двох тижнів.

1 лютого у художньому музеї відкрили виставку мікрошедеврів. Маленькі скульптури створив відомий майстер Володимир Казарян. Творіння не мають аналогів у світі і є унікальними.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up