Інфографіка

Звісно ж, наша мова - найрідніша і наймилозвучніша. Ви впевнені, що ви добре її знаєте? Пройдіть якнайшвидше цей тест і дізнайтеся. 

Ви добре знаєте своє місто та легко орієнтуєтеся на вулицях? Тоді пройдіть тест від vsim.ua та перевірте себе. Чи всі місця...

Від правопису - до біології та історії. До Дня знань журналісти vsim.ua підготували невеличкий тест на знання шкільної...

Журналісти vsim.ua підготували для вас нескладний тест - потрібно відгадати зарплату.  Ми відібрали свіжі вакансії у...

А ви знаєте, як виникли перші валентинки? А де знаходиться зворушливий пам'ятник на честь усіх закоханих. А який плід називали "яблуком кохання"? Швише пройдість цей тест і перевірте себе. 

Хмельничани, які виховують маленьких дітей, запевняють - “дитячих” грошей катастрофічно мало. 860 гривень вистачає від сили на два тижні. У Верховній Раді вже зареєстрували законопроект. Він передбачає збільшення виплат на дитину.

У Хмельницькому протягом 2016-ого зафіксували 777 крадіжок із квартир, будинків і магазинів. Найчастіше злочинці «працювали» у квартирах. Найрідше – в будинках, з яких і виносили рекордні суми коштів. Найбільша крадіжка року сягнула більше мільйона гривень.

У Хмельницькому налічується досить багато лікувальних закладів, серед яких і поліклініки, і лікарні. Оберіть зі списку той, який, на вашу думку, є найкращим.

Просто зареєструвати шлюб можна безкоштовно. Сплатити треба лише державне мито. Весільні урочистості та обряди коштують від півтораста до півтори тисячі гривень. Ціна церемонії залежить від її тривалості, місця та дати. 

У Хмельницькому за рік зафіксували півтисячі крадіжок з автомобілів  Найчастіше злодюжки розбивають вікна і віджимають двері  Витягують все, що кидається від очі – від стареньких магнітол до набору ключів та акумуляторів.  

Сьогодні Україна відзначає 108 років від дня народження Степана Бандери. Що ви про нього знаєте? Пройдіть цей тест і перевірте себе. Успіхів! 

Депутати міської ради ухвалили бюджет Хмельницького на наступний рік. Доходи і видатки міської скарбнички складуть 2,3 мільярда гривень. Найбільше грошей піде на освіту, медицину, соцзахист і ЖКГ.

Рік тому в Хмельницькому запрацювала патрульна поліція  З початку служби копи 16 разів потрапляли у ДТП. У двох випадках суд визнав винними патрульних Що зробили, скількох затримали та оформили – дивіться рік роботи поліції у цифрах.  

Перед новорічними святами вибухові іграшки стають популярнішими. Купити салюти, феєрверки і петарди можна у сертифікованих точках продажу. Ціни на піротехніку  стартують від 1 гривні.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up