Точка зору

"Єдине, чого нам варто боятися – це самого страху, того страху, що паралізує зусилля, необхідні для перетворення відступу...

Парламент має активно включився в доопрацювання Держбюджету-2018, аби зменшити навантаження на місцеві бюджети. Про це заявив...

Реформа децентралізації набирає все більших обертів на Україні, особливо на Хмельниччині, де 29 жовтня 2017 року відбулися...

Якщо ви будучи трейдером ставите перед собою єдину мету – поповнення свого гаманця, успіху можна і не побачити. Цілі на Форекс...

Ухвалення законів щодо зняття депутатської недоторканності, яких вимагає громадськість, перезріло. Таку думку в коментар висловив народний депутат Сергій Лабазюк.

Поки в Держбюджеті на 2018 рік не будуть передбачені кошти на забезпечення медичної реформи, реалізація її - неможлива. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів.

Багато експертів відзначають стрімке зростання популярності Кіпру серед туристів усього світу. Крім того, вони дають оптимістичні прогнози на майбутнє. Згідно з ним, до 2030 року острів зможе залучити до 2 мільярдів долларів інвестицій, а також збільшити кількість туристів втричі.

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа "Воля народу") вважає спекуляцією пропозицію внести зміни до виборчого законодавства.

Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк підчас ефіру на одному із загальнонаціональних телеканалів. За словами політика, ні для кого не секрет, що сьогодні значна частина українців не довіряє судовій системі.

Вікторія Остапчук з Нетішина стала кращим юним вокалістом області. У суботу, 30 вересня, відбувся грандіозний фінал Хмельницького обласного конкурсу «Яскраві діти України».

Психологія — найважливіша частина будь-якої роботи. Вона допомагає визначити, чи підходить людина для якої-небудь діяльності чи ні. Ні одна співбесіда на вакантну посаду у великій престижній компанії не проходить без спеціальних питань, які допомагають визначити головні риси характеру потенційного співробітника, відповідності його цінностей цінностям компанії і так далі.

Питання протидії рейдерським захопленням в аграрній сфері вдасться «зрушити з мертвої точки» лише завдяки об’єднанню зусиль влади та учасників ринку. Таку думку висловив народний депутат, представник аграрного комітету у Верховній Раді Сергій Лабазюк під час Антирейдерського форуму в Броварах Київської області.

Управління капіталом — необхідний навик для успішної торгівлі на Форекс. Він дозволяє примножити свій капітал та істотно зменшити збитки. Багато трейдерів, які не оперують великими сумами дотримуються думки, що управління капіталом — це зайва турбота, яка потрібна тільки багатим трейдерам. Однак, це твердження абсолютно помилкове.

З кожним днем число трейдерів на ринку Форекс стає все більше. Однак, на жаль, не всі новачки одразу розуміють, що без досвіду і хоча б мінімальних знань отримати дохід буде вкрай складно.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up