Десятьох захисників посмертно відзначили орденами “За мужність” (ФОТО)

Десятьох захисників посмертно відзначили орденами “За мужність” (ФОТО)
Тут і далі фото з сайту Хмельницької ОВА

Рідним загиблих Героїв вручили почесні відзнаки.

В останній день листопада в приміщенні Хмельницької обласної адміністрації зібралися рідні загиблих захисників. Вони отримали почесні нагороди, якими удостоєно Героїв за мужність та героїзм, проявлені під час оборони країни. На жаль, посмертно. Про це повідомляють на сайті обласної адміністрації. 

Кого відзначили

Десятьох воїнів відзначили орденами “За мужність” ІІІ ступеня. Високі державні нагороди рідним загиблих Героїв вручив очільник області Сергій Гамалій.

— На жаль спокій у наших домівках вартує чималих зусиль, і що найболючіше – втрат серед відважних бійців. Щодня молоді захисники ціною власного життя захищають нас від ворожих куль та ракет рашистів. Дякую за виховання справжніх патріотів. Завдяки таким Героям сьогодні Україна тримається, відвойовує свою незалежність та територіальну цілісність. Низький уклін вам, – звернувся до родин захисників Сергій Гамалій. 

Відео дня

Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами за мужність III ступеня посмертно нагородили:

Почесні відзнаки голова області вручив рідним загиблих Героїв. 

Довідка:
Орден «За мужність» — державна нагорода України, яка надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя. 
Відзнакою нагороджуються громадяни України, а також іноземні громадяни та особи без громадянства. Нагородження орденом здійснюється Указом Президента України. Орден «За мужність» має три ступені — І, ІІ та ІІІ. 

Нагадаємо, нещодавно Зеленський нагородив орденом Богдана Хмельницького офіцера з Шепетівщини. Більше про це читайте за посиланням.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up