Хмельницькі комунальники прибирають сніг лише обраним?

На головній площі міста досі лежать купи снігу. Комунальники сказали журналістам, що вивезуть його. Та відкопали лише клаптик біля електрозаправки. Через увесь майдан й досі тягнеться «снігова барикада».

Хмельницькі комунальники прибирають сніг лише обраним?

Хмельницький засипало снігом ще два тижні тому. Після того комунальники декілька днів прибирали місто. Очистили від снігу не все. На майдані Незалежності залишили величеньку купу, яка тягнеться через усю площу. Навіть закидали електрозаправку, яку встановили напроти «Корнето».

Ще в понеділок журналісти vsim.ua звернулися до КП «БРЕД», яке займається прибиранням снігу. Там не дали пояснень, чому досі не все досі не вивезли.

 - Сніг ми вивозили вже. Якщо там ще лишився, то завтра машина виїде і вивезе його, - запевнив «ВСІМ» начальник комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Олег Нестерук. 

Обіцяне комунальники виконали. Але частково. Вивезли лише сніг, яким засипали електрозаправку. Хоча обіцяли забрати увесь. «Снігова барикада» й досі красується на головній площі міста.

Коментарі (2)
 • Мартин Иден

  А для чого вивозити сніг (воду) з місць де він не заважає? Маразм!!!

  Сергій Якубенко reply Мартин Иден

  1. це центральна площа міста

  2. комунальщики самі сказали шо приберуть

  3. для чого взагалі ті служби, якшо вони нічого не роблят?
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up