Хмельницький обслуговуватиме сміттєвоз за півтора мільйона гривень

Автопарк комунального підприємства «Спецкомунтранс» поповнився сучасним МАЗом.
Хмельницький обслуговуватиме сміттєвоз за півтора мільйона гривень

Сміттєвоз повністю автоматизований, самостійно висипає сміття та пресує його. Новий автомобіль дасть змогу покращити обслуговування населення, суттєво зменшить витрати та полегшить працю робітників комунального підприємства. 
- Цей автомобіль призначений для обслуговування євроконтейнерів об’ємом 1,1 кубічний метр, має 4-циліндровий двигун, тому на 100 км пробігу використовує лише 18 л пального, що має економний ефект, - розповідає про переваги директор КП «Спецкомунтранс» Владислав Кривенчук. 
Щорічно закуповуються і євроконтейнера для сміття. 
- Наразі є 800 штук нових євро контейнерів, також закуповуємо контейнера старого зразка, щоб замінити ті, що вийшли з ладу. Плануємо через 4 роки повністю перейти на євроконтейнера та закупити пластикові контейнера для приватного сектора, - ділиться планами на наступний рік Владислав Кривенчук.

За словами директора комунального підприємства, за останні три роки це вже шостий спецавтомобіль, придбаний для підприємства. Новий сміттєвоз має більшу вантажопідйомність і робитиме менше виходів на маршрут, а це суттєва економія.
Наступного тижня після проходження всіх технічних налагоджень новий сміттєвоз виїде на вулиці Хмельницького. Планується, що машина буде обслуговувати центральний мікрорайон міста.

Коментарі (13)

Ви не авторизовані

 • Анонім

  До речі , нарешті з'явилась альтернатива Хмельницькому "смердючому" та не кваліфікованому СПЕЦКОМУНТРАНСУ,  є фірма у місті яка обслуговує приватний сектор як у європі , роздають контейнера пластикові на колесах і щотижня забирають сміття , правда абонплата трішки вища ніж у монополіста Спецкомунтранса, але приємно за якість , вони постійно доглядають ті контейнери - миють , міняють сміттєвий мішок у ньому щоразу . Я сама проживаю у с.Мацьківці і користуюсь їхніми послугами , батьки мої на Катіоні також через них сміття вивозять. Фірма " НОСОРІГ еко" , є навіть номер гарячої лінії , якась проблема - 2-3 години реагують.

  Анонім reply Анонім

  Наші хмельничани не хотять платити ті мізерні тарифи, які встановив спецкомунтранс, а ви хочете щоб  вони платили "трішки вищі". Сміття яко викидається біля власного будинку, а вивозиться в контейнер, всеодно вивиозиться на наше сміттєзвалищея. тому за нього мають платити всі.

  Анонім reply Анонім

  Наші Хмельничани не хочуть платити "мізерні ціни" спецкомунтрансу , через те , що якість послуг які надаються ними не варті навіть 1 копійки.

  Анонім reply Анонім

  Що ви маєте на увазі? Вони сміття вивозять. Просто ми смітимо там де попало, то не їх вина. А брак нашого виховання. Смецкомунтранс не підмітає, то про яку якість ви говорите? Аби сказати...

  Анонім reply Анонім

  А до нашого будинку (9-поверхівка,ближні Гречани) смттєвоз приїзджає  о пів-на третю ночі ! Через гуркіт-кидання контейнера прокидається весь дім! Скільки "ім" тра платити, аби вони ставилися до людей по-людськи?!

  Анонім reply Анонім

  От вони і купили додаткову машини щоб можна було пізніше забирати сміття і встигнути прибрати місто. Чим більше машин, тим пізніше можна починати робочий день.

  Анонім reply Анонім

  Таким чином наблизяться до нормального шрафіка роботи щоб не будити на світанку людей.
 • Анонім

  Бл..ть, як я втомився від вашого негативу, нитики і заздрісники. Не нийте і не заздріть, не чекайте, що хтось за вас все порішає. Ідіть і впроваджуйте свої розумні ідеї, вміння у реальному житті. А то диванних керівників дуже багато розвелось.
 • Anonymous

  Коментар видалено...
 • Денис Журба

  Це все дрібниці, скажіть панове "Влада" -  а сміттєзвалище так і буде рости, поки ми не отруїмось остаточно?! Злодюги і хапуги, - ви не про людей думаєте, а про свою вигоду! Але за все настане час відповідати!

  Анонім reply Денис Журба

  А в якому місті в Україні немає сміттєзвалища? В усіх є. Чи може те сміття нам завозять з Києва? Проблема стіттєзаводів - це проблема всієї України. Всі інвестори які буцім хотять шось зробити липові - або втюхують стару б/у техніку, або будують шкідливе виробництво, або хотять шоб тарифи збільшити в 100 разів. Нема інвесторів. Я одного такого привіз, німця, він так гарно співав, а дійшло до діла, то хотів збути старі німецьки сміттєвози, був підставним, за ним стояв росіянин. Отак. Не просте це діло. А може хочете дихати тим шо вам викине в трубу сміттєзавод? Та шей сміття з усієї України вам під ніс звезуть. Я не хочу. Хай буде так як є! Воно природнє і натуральне.

  Анонім reply Анонім

  А те шо купили новий сміттєвоз - молодці!

  Anonymous reply Денис Журба

  хоча б раз почуємо від влади зізнання в тому, що вони чогось не зробили? а то все слухаєм хвальків. От ми купили, ми відправили автівки в АТО, ми тим допомогли а там порішали.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook