Хмельницький візьме участь у масштабній акції прибирання: як долучитись

Хмельницький візьме участь у масштабній акції прибирання: як долучитись
Ілюстративне фото
 • Хмельничани можуть долучитись до всесвітньої акції прибирання. 
 • Обирайте локацію і робіть фото до/після з хештегом #побачивприбери.

Побачив? Прибери!». Восени Хмельницький візьме участь у всесвітній екологічній акції.  Прибирання відбудеться 18 вересня у 24 регіонах України і 180 країнах світу. Початок: о 10:00.

Акцію організовує Всеукраїнський молодіжний рух «Let`s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Всеукраїнської асоціації громад, а також органів влади, активістів, бізнесу та медіа. Про це повідомляють у пресслужбі міської ради.

Як долучитись:

Відео дня

Організатори закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів.

Формати прибирання будуть різні:

 • колективні прибирання з сім’єю друзями чи колегами на одній із локацій. За такої форми кількість учасників має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції;
 • індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої зони;
 • цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час - це видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів;
 • картографування. Потрібно встановити безкоштовний мобільний додаток «EcoHike» та відмічати забруднені й очищенні території. 

Після прибирання організатори закликають донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини.

Хмельничан просять робити фото, сторіс на локаціях до і після прибирання, відмічати організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших. До акції прибирання може долучитись кожен бажаючий.

Деталі за посиланням: www.letsdoitukraine.org.

Додаткова інформація: 65-23-64, 65-65-90 (Управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради).

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Vlad Vinski

  Волонтерський рух розповсюджений у всьому цивілізованому світі, меценатство також, тому вони процвітають, тому там чисто. Треба виховувати дітей бути волонтерами, бути відповідальними, самим робити світ кращий.
 • Лариса Календар

  Мабуть начнуть з депутатів
 • Ярослав Пішко

  Часи СРСР повертаються.Добровільно-примусово будуть залучати бюджетників, студентів.

keyboard_arrow_up