Місцеві поети та письменники презентують книгу про Хмельницький

Місцеві поети та письменники презентують книгу  про Хмельницький
  • Літературно-публіцистичний альманах "Південний Буг" представлять 11 жовтня.
  • Захід відбудеться у центральній бібліотеці.

Хмельницька обласна організація Національної спілки письменників України презентує другий випуск літературно-публіцистичного альманаху "Південний Буг". Захід відбудеться 11 жовтня у хмельницькій центральній бібліотеці. Початок о 12.00. Адреса: вулиця Подільська, 78. 

"Видання уміщує розмаїття літературних творів: повісті, оповідання, новели, образки, мініатюри, класичні та модерні поезії. Окремий розділ надано «Молодій музі», не забуто про гумор і сатиру, дослідницькі та критичні статті й рецензії. Основна й актуальна тема – українська мова в контексті історії та сьогодення", - повідомили організатори.

Як зазначили, альманах видано відповідно до Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги "Читай українською". 

Довідково:

Програма "Читай українською" була затверджена рішенням дев’ятнадцятої сесії Хмельницької міської у 2017 році. Головною метою Програми є створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої справи, книгорозповсюдження та популяризації української книги, задоволення потреб містян у книжковій продукції, поширення всебічної інформації про місто Хмельницький, популяризація культурної спадщини, формування позитивного і привабливого іміджу міста, а також підтримка сучасних авторів і видавців, створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої сфери, всебічного вивчення творів місцевих авторів та забезпечення громади міста соціально важливою книжковою продукцією, популяризація української книги, розвиток і підтримка читацької культури.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up