На Хмельниччині суд оштрафував жінку, яка торгувала конваліями

На Хмельниччині суд оштрафував жінку, яка торгувала конваліями
Фото ілюстративне
  • Суд покарав мешканку Шепетівщини за те, що вона торгувала лісовими квітами на вулиці.

Славутський міськрайон­ний су­д, що на Ше­пе­тів­щи­ні, при­тяг­нув до ад­мі­ніс­тра­тив­ної від­по­ві­даль­нос­ті жінку за торгівлю конваліями. Обвинувачена продавала ці лісові квіти у невстановленому місці

Згідно з матеріалами справи, зафіксували поліцейські дане правопорушення 8 травня 2024 ро­ку о 14:25 годині. У цей час жінка продавала конвалії на вулиці Богдана Хмель­ницько­го у селі Кру­пець. Суд визнав таку діяльність — протиправною, адже, як йдеться в постанові, зазначене місце не було призначеним для торгівлі.

Жінка на су­до­ве за­сі­дан­ня не прийшла, але суд все одно виз­на­в її винним у вчи­нен­ні ад­мі­ніс­тра­тив­но­го пра­во­по­ру­шен­ня за частиною 1 статті 160 КУ­пАП (торгівля у невстановленому місці).

Відео дня

Продавчиню оштрафували в роз­мі­рі п’яти не­опо­дат­ко­ву­ва­них мі­ні­му­мів до­хо­дів гро­ма­дян, тобто на 85 гривень. Квіти не конфісковували. Крім того, обвинувачену зобов’язали сплатити на ко­ристь дер­жа­ви су­до­вий збір в розмірі 605 гривень 60 копійок.

Нагадаємо, конвалії не занесені до Червоної книги. Торгівля ними є законною. В той час стаття 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за якою засудили мешканку Шепетівщини, забороняє торгувати в містах із рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях.

Читайте ткож: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Наташа Панасюк

    Абсурд.

keyboard_arrow_up