Приєднуйтеся разом із журналістами «ВСІМ» до масштабної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»

Покажи приклад оточуючим, долучившись до наймаштабнішого прибирання країни. Акція прибирання «Зробимо Україну чистою!» пройде у всіх містах України у суботу, 25 квітня. Початок об 10:00.
Приєднуйтеся разом із журналістами «ВСІМ» до масштабної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»

Мета акції – виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього доручення місцевих громад до прибирання своїх міст та селищ. Головними напрямами акції є екологічне виховання, благоустрій та правильне поводження з відходами. Захід надає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.  Організатором акції виступає Всеукраїнська громадська організація «Let's Do It, Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let's Do It, world». 

Отож, одягайтеся зручніше, а якщо маєте інвентар – захопіть із собою. Мішки для сміття та робочі рукавички зайвими не будуть. Обирайте зручну для вас територію, дзвоніть за вказаними номерами та приєднуйтеся до акції.  

1. Молодіжний парк та 1-ша бухта (097)8748455
2. Зелена зона навпроти телевежі за гаражним масивом («Голівуд»), (068)2210874.
3. Зелена зона по вул. Серпневій (за ПАТ «Хмельницькгаз»), (067)3679522.

З більш детальною інформацією про Всеукраїнської акцію «Зробимо Україну чистою! ­­­­– 2015» можна ознайомитися на офіційному сайті організаторів акції http://letsdoit.org.ua/

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

  • Eduard 花

    Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook