У Хмельницького у Великій Британії з’явилося місто-побратим

У Хмельницького у Великій Британії з’явилося місто-побратим
Світлини зі сторінки Олександра Симчишина
 • Читайте, яке та яка з того користь громаді.

Хмельницький відтепер має місто-побратима у Великій Британії. Шеффілд.

Про це в соцмережах сповістив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«Одразу ж після візиту до наших військових на схід, здійснили коротку, але дуже результативну поїздку у Велику Британію», - зазначив.

Мер відвідав Шеффілд та Манчестер, провів ряд перегорів, зустрічей та підписав важливі угоди.

Зокрема, акцентує очільник Хмельницького в соцмережах, 

 • провели переговори із керівництвом Європейського банку реконструкції і розвитку в головному офісі у Лондоні. Домовилися про залучення додаткових коштів для придбання тролейбусів і сміттєпереробку. Мова йде про додаткові грантові (безповоротні) кошти в сумі 2,5 млн євро по 1,25 млн євро на кожен із проектів.
 • підписав Угоду про побратимство із містом Шеффілд. Одне із найбільших міст Англії з населенням понад 500 тис осіб. Угода передбачає постійне співробітництво у низці галузей. До слова, угоду ставили на голосування у міській раді. Підтримали одностайно!
 • виступив на засідання міської ради Шеффілда. Розповідав про війну, терористичні атаки на цивільну інфраструктуру, про необхідність постійної підтримки України засобами ППО, енергетичним обладнанням і тд. Двічі депутати вітали виступ аплодисментами стоячи.
 • подарував для громади Шеффілда наш прапор, розписаний воїнами легендарного 8 полку. Емоційну атмосферу у залі в цей час передати текстом не можливо. Було неймовірно потужно!
 • у Шеффілді мали також низку зустрічей із бізнесом, депутатами парламенту Британії, членами оборонного комітету, керівництвом торгово-промислової палати. Домовилися про спільні виставки, онлайн-форум для бізнесу.
 • у Шеффілді також разом із місцевою владою та депутатами зустрілися з українцями, які змушені були тікати від війни із різних міст сходу і півдня України. Тут велика громада, домовилися про співпрацю у низці проектів.
 • у Манчестері зустрілися з мером та керівництвом міста. Проговорили про співпрацю і підтримку на рівні наших муніципалітетів. А також про допомогу українцям, які тимчасово проживають у Манчестері.
 • у Манчестері також зустрілися із представниками Української громади та організацій, які допомагають українцям, змушеним тікати від війни.

«Британці просто фантастично захоплюються українцями і нашою боротьбою за Свободу, Життя, Демократію, - резюмував Олександр Симчишин. - Рівень допомоги і нашої підтримки надзвичайно високий.  Тепер співпрацюватимемо і на рівні міст. Працюємо далі… Тримаймо стрій!»

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (1)
 • Markоs

  А житло часом не прикупив?

keyboard_arrow_up