У Нетішині поліцейські й кінологи перевіряють автівки

У Нетішині поліцейські й кінологи перевіряють автівки
Світлини зі сторінки Шепетівського районного управління поліції
  • Дізнавайтеся причини та чи варто хвилюватися.

У Нетішині, що на Шепетівщині, 8 жовтня патрульні спільно з кінологами перевіряють транспортні засоби на наявність наркотичних речовин, боєприпасів та вибухівки.

За допомогою службових собак обстежують вантажівки та легківки.

Відео дня

Окрім перевірки документів у водіїв, можуть здійснювати й огляд салону автомобіля та вантажу.

Людей правоохоронці заспокоюють. Нічого не трапилося. В умовах воєнного стану такі ретельні перевірки транспортних засобів – норма. Та й, наголошує начальник СРПП місцевого відділення поліції майор поліції Сергій Жоган, Нетішин як місто-супутник Хмельницької АЕС потребує посилених заходів безпеки.

«Закликаю автовласників з розумінням ставитися до вимушених дій, неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, бути взаємоввічливими та пам'ятати, що дорога - це не полігон!» - зазначає.

Читайте також:

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Олекса Шумейко

    Даже коли в країні введений воєнний стан зупинки, перевірки повині виконуватися згідно чинного законодавства. Патрульні повинні назвати вам статтю закону, згідно якої вони перевіряють, чи проводять обшук вас і вашого автомобіля. Чи наділені ці перевіряючя повноваженнями на перевірку і обшук.   Зараз під час війни дуже багато зловживань зі сторони правоохоронців та різниз аферистів.
  • Лєна Ільчишина

    Дивно було коли би не провіряли .

keyboard_arrow_up