В Україні створили мапу благодійності. Де у Хмельницькому можна віддати речі

В Україні створили мапу благодійності. Де у Хмельницькому можна віддати речі
Фото ілюстративне
  • В Україні створили мапу благодійних організацій, до яких можна здати речі чи їжу.
  • Куди і що можна принести у Хмельницькому, дивіться далі.

 

 

У мережі з’явилася інтерактивна мапа helpmap, яка допомагає пожертвувати речі благодійним організаціям. На ній можна знайти найближчі організації, куди можна віднести різні речі — одяг, іграшки, книги, їжу тощо. Мапа дає змогу визначити, яких саме речей потребують ті чи інші заклади. 

  • "Розробник Олександр Костінський хотів "створити інструмент, котрий би спонукав розвитку альтруїзму, щоб люди допомагати іншим людям в реальному світі". Спочатку Олександр Костінський з колегою італійцем Джанфранко Палумбо створили мобільний додаток givebox.xyz, щоб віддавати речі від людини до людини. Додаток набув популярності досить швидко. Однак з часом виявилося, що люди, які хотіли забрати якусь річ, часто не приходили за нею... Щоб уникати таких ситуацій, розробники створили мапу благодійних організацій, яким можна віддавати речі. Мапа працює як Wikipedia, адже люди самі можуть додавати різні пункти прийому речей. Зараз вона налічує біля 1000 організацій по всій країні", - інформує vn.20minut.

Наразі за допомогою мапи у Хмельницькому ми нарахували 7 благодійних локацій. Клікнувши на кожну, можна прочитати інформацію про те, чим займається організація та зорієнтуватися у тому, які речі саме потрібні їй.

https://helpmap.io/
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up