Відсьогодні на Хмельниччині заборонили вилов щуки: який штраф

Відсьогодні на Хмельниччині заборонили вилов щуки: який штраф
  • Заборона діятиме до 31 березня.

  •  Порушникам загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.

З сьогоднішнього дня, 15 лютого, в Україні ввели заборону на вилов щуки звичайної. Обмеження поширюється і на території Хмельниччини. Заборону ввели відповідно до нових Правил любительського і спортивного рибальства на період нересту щуки.

Заборона на вилов щуки поширюється не тільки на період відкладання ікри, але й на час переднерестової активності.Щука йде на нерест раніше інших риб, оскільки вона не така вимоглива до прогріву води. Її нерестова активність починається за температури води 3-5°C.

Заборона на вилов щуки під час її нересту діятиме із 15 лютого до 31 березня 2024 року, - повідомляють у Хмельницькому рибоохоронному патрулі. 

Відео дня

Вилов під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства і, відповідно до кількості риби, тягне за собою відповідальність як адміністративну, так і кримінальну. За кожну незаконно добуту щуку стягується відшкодування збитків у розмірі – 3468 грн, також на порушника чекає штраф.

"Якщо протягом зазначеного періоду під час лову інших видів риб вам випадково потрапила на гачок ця рибина — обережно випустіть її назад у водойму", — закликають зоозахисники.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up