Велосипедист Сергій Толстіхін за три тижні мандрівки Європою витратив 25 євро

Ім’я велосипедиста Сергія Толстіхіна відоме у Хмельницькому. Чоловік не уявляє свого життя без подорожей, лиш нещодавно він повернувся із захоплюючої мандрівки, під час якої об'їхав Україну, відвідав Литву, Польщу та Білорусь. Три тижні, крутячи педалі, понад дві з половиною тисячі кілометрів та безліч приємних зустрічей та знайомств.
Велосипедист Сергій Толстіхін за три тижні мандрівки Європою витратив 25 євро
Своїми враженнями та основними секретами успішної подорожі 33-річний мандрівник поділився із хмельничанами. 
- Одне із моїх хобі – проїхати на велосипеді трішки далі, ніж до Меджибожа чи Кам’янця-Подільського десь на пару тисяч кілометрів. 
Про велосипед
За словами Сергія Толстіхіна, це те основне, від чого залежить успіх та вся подальша подорож. Тому радить, на двоколісному не економити. Велосипед повинен бути хорошим.
- Не знаю точно, скільки зараз вартує велосипед, бажано, щоб він був хорошим. Якщо він буде таким, ти менше будеш думати про нього. Тоді це буде гарантією того, що нічого не станеться – не вийде з ладу і не зламається у дорозі, - каже мандрівник. 
Про незручності
Велосипедист разом із товаришем щодня проїжджав близько сотню кілометрів. Нерідко спортсменів підстерігали у дорозі неприємні ситуація. Іноді й погана погода ставала на заваді хорошій мандрівці. На такі речі Сергій має своє пояснення.
- Моя філософія така: якщо бачиш, що йдеш дощ - треба розслабитись і отримувати задоволення. Адже від безперервного дощу тебе все одно нічого не врятує і ти все одно будеш мокнути. А це для велосипедиста не найстрашніше.
Про необхідне в дорозі
- В такі мандрівки треба брати з собою все, щоб бути автономним, - говорить велосипедист. – Якщо є можливість ночувати у друзів – чудово. Якщо ні, і нікого зі знайомих у Європі у вас немає, на допомогу прийде каучсерфінг. Харчувались ми в економ-режимі, бо мали зі собою бутерброди та воду. Окрім цього, виручали люди, у яких ночували. 
Мандрівник каже, що в пригоді стане намет, спальник, каремат, gps-навігатор та газова горілка.
- У Європі за те, що розпалиш вогнище в лісі, можуть бути великі неприємност. Тим паче, це не так просто розпалити, адже погодні умови не завжди сприяють, - каже Толстіхін. 
Спонукає подорожувати інших
Про те, куди вирушить далі, велосипедист поки не знає. На запитання, яка мета його поїздок, відповідає, що хоче, аби в Україні збільшувалась кількість прихильників велотуризму. 
- Після кльової мандрівки хочеться енергією з кимось поділитись та спонукати когось, хто ще не мандрував, до цього. За три тижні мандрівки я витратив 25 євро, руйнуючи міф, що мандрівка іншими європейськими країнами  - це коштовне заняття. 
Читайте також:
 
 
 
 
Коментарі (3)

Ви не авторизовані

 • Анонім

  Коментар видалено...

  Evgen Grabovsky reply Анонім

  Я до того чи простого смертного/невіруючого так само будуть скрізь пускати на ночівлі і годувати?

  Возненко Макс reply Evgen Grabovsky

  з таким ущербним світоглядом як в тебе - не будуть.

  Anonymous reply Evgen Grabovsky

  Коментар видалено...
 • Evgen Grabovsky

  Коментар видалено...

  Анонім reply Evgen Grabovsky

  Коментар видалено...

  Evgen Grabovsky reply Анонім

  Людина яка хоче так саме поїздити, але немає знайомих попів.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook