На Хмельниччину приїхав Посол Австралії. Чому і для чого

На Хмельниччину приїхав Посол Австралії. Чому і для чого
  • Із офіційним візитом на Хмельниччину завітали Мелісса О’Рурк, Посол Австралії в Україні, та Анна Щербак, аналітик Посольства Австралії в Україні.  
  • Із ними представники обласної адміністрації обговорили налагодження співробітництва між Австралією та Хмельницькою областю.

Гостей зустрічали перший заступник голови обласної адміністрації Володимир Кальніченко та голова обласної ради Михайло Загородний. У свою чергу Мелісса О’Рурк висловила підтримку Україні та розповіла про активність української діаспори в Австралії, яка нараховує понад 46-ти тисячі осіб.

  • На світовій арені Австралія повністю підтримує Україну. Ми зацікавлені у співпраці з вашою країною, оскільки в Австралії проживає велика українська громада. На жаль через велику відстань, у нас дуже слабкі економічні відносини, які потрібно розвивати і підтримувати, – каже Посол Австралії Мелісса О’Рурк.

Крім того пані Мелісса О’Рурк  поділилась своєю думкою щодо впровадження на Україні реформи децентралізації, а також освітньої та медичної реформи. Вона наголосила на тому, що на їх втілення у життя потрібен час та віддані своїй роботі люди, які в Україні є.

Перший заступник голови обласної адміністрації зазначив, що на сьогодні з Австралії в економіку області прямі іноземні інвестиції досі не залучалися. Відтак, до Австралії з Хмельницької області експортуються здебільшого текстильні матеріали та вироби. Водночас із Австралії підприємства  Хмельниччини імпортують пластмаси, полімерні матеріали та вироби з чорних металів.

Під час зустрічі також обговорили проблему зайнятості населення. Представники обласної адміністрації наголосили на тому, що є необхідність створити нове виробництво, яке збільшить не лише зайнятість населення, а й доходи місцевих бюджетів.

На завершення зустрічі сторони обмінялись символічними подарунками та зробили пам’ятне фото.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up