Інна Грищун (веслування) - серед кращих спортсменів Хмельниччини. Фото зі сторінки спортсменки у Фейсбук.
- В обласній адміністрації назвали найкращих спортсменів 2017-ого.
- Визначали домінантів у різних категоріях.
Кращі спортсмени Хмельниччини отримали свої відзнаки. Список номінантів визначили в обласній держадміністрації. Нагороджували в номінаціях:
“Кращий спортсмен з олімпійських сидів спорту”:
- Пєлєшенка Олександра Юрійовича, заслуженого майстра спорту України з важкої атлетики
- Сівака Вадима Олеговича, майстра спорту України з регбі
- Чумака Дмитра Віталійовича, заслуженого майстра спорту України
- Грищун Інну Володимирівну, майстра спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное
- Бех Марину Олександрівну, майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики
- Пундика Дмитра Васильовича, майстра спорту України міжнародного класу з фехтування
- Жовнір Ольгу Богданівну, заслуженого майстра спорту України з фехтування
- Олійника Павла Станіславовича, заслуженого майстра спорту України з вільної боротьби
- Шуть Вероніку Євгенівну, кандидата у майстри спорту України з велосипедного спорту
У номінації “Кращий спортсмен з видів спорту, що не входять до олімпійської програми”:
- Головатюка Романа Юрійовича, заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу
- Шлопко Тетяну Іванівну, майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
- Сабара Ярослава Віталійовича, майстра спорту України міжнародного класу з кікбоксингу ВАКО
- Подостройця Станіслава Олександровича, майстра спорту України зі стрибків на батуті
- Мельник Тетяну Григорівну, заслуженого майстра спорту України з пауерліфтингу
- Кондратова Павла Васильовича, майстра спорту України з кікбоксингу ВАКО
- Осецьку Антоніну Тарасівну, майстра спорту України з кікбоксингу ВАКО
У номінації “Кращий спортсмен юніор (юнюрка) з олімпійських видів спорту”
- Бойка Віктора Вадимовича, кандидата у майстри спорту України з боксу
- Лісінську Анастасію Русланівну, майстра спорту України з боксу
- Карцана Аркадія Руслановича, майстра спорту України з боксу
- Герасименко Алісу Ігорівну, майстра спорту України з тхеквондо ВТФ
- Садову Дарію Сергіївну, майстра спорту України з фехтування
- Ломачинську Ангеліну Василівну, майстра спорту України з важкої атлетики
- Заболотного Ярослава Станіславовича, майстра спорту України з важкої атлетики
- Борейка Івана Сергійовича, кандидата у майстри спорту України з боксу
- Драча Максима Вікторовича, кандидата у майстри спорту України з боксу
- Божука Андрія Олеговича, майстра спорту України з важкої атлетики
У номінації “Кращий спортсмен-інвалід”
- Купріянова Юрія Васильовича, майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
- Трушева Віталія Євгенійовича, заслуженого майстра спорту України з футболу
- Гуранську Тетяну Володимирівну, майстра спорту України міжнародного класу з волейболу
- Антонюка Володимира Петровича, заслуженого майстра спорту України з футболу
- Виговського Владислава Олеговича, кандидата у майстри спорту України з шахів
У номінації “Кращий спортсмен ветеранського спорту”
- Омельчука Костянтина Миколайовича, ветерана спорту з гирьового спорту
- Стойка Миколу Анатолійовича, ветерана спорту з легкої атлетики
- Оніщука Миколу Никифоровича, ветерана спорту з легкої атлетики
- Шамовського Віктора Карповича, ветерана спорту з настільного тенісу
- Кожана Миколу Івановича, ветерана спорту з важкої атлетики
У номінації “Кращий тренер з олімпійських видів спорту”
- Мацьоху Ігора Михайловича, заслуженого тренера України з важкої атлетики
- Мігунова Олександра Володимировича, тренера-викладача з регбі
- Мацьоху Михайла Марковича, заслуженого тренера з важкої атлетики
- Майстра Аркадія Олександровича, тренера-викладача з веслування на байдарках та каное
- Крушинськийого Вадима Вікторовича, старшого тренера-викладача з легкої атлетики
- Штурбабіна Олега Валерійовича, тренера-викладача вищої категорії з фехтування
- Скавронського Олександра Павловича тренера-викладача з боксу
- Чумакова Андрія Анатолійовича, заслуженого тренера України з боксу
- Чумакова Анатолія Миколайовича, заслуженого тренера України з боксу
- Свідницького Ігора Вікторовича, тренера-викладача І категорії відділення фехтування
- Михайловського Валерія Васильовича, тренера-викладача І категорії відділення тхеквондо ВТФ
- Лещенко Олену Олександрівну, тренера-викладача відділення легкої атлетики
- Гоняка Володимира Михайловича, заслуженого тренера України, тренера-викладача відділення легкої атлетики
- Мамчура Віктора Вячеславовича, тренера-викладача з велосипедного спорту
У номінації “Кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської
програми”:
- Лабатюка Анатолія Анатолійовича, тренера-викладача з кікбоксингу
- Воронецького Вадима Борисовича, заслуженого тренера України з пауерліфтингу
- Лугового Олега Олександровича, заслуженого тренера України, тренера-викладача з кікбоксингу
У номінації “Кращий тренер з видів спорту інвалідів”
- Воробеля Віктора Даниловича, тренера-викладача в Хмельницькому регіональному центрі “Інваспорт”
- Коробчука Василя Павловича, заслуженого тренера України з футболу Хмельницького регіонального центру “Інваспорт”
Читайте також: У Хмельницькому визначили ТОП-15 кращих спортсменів року
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.