Хмельничан запрошують на прем’єру музичної комедії «Ханума»

В Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького запланована грузинська комедія.
Хмельничан запрошують на прем’єру музичної комедії «Ханума»

Більше 120 років живе на сцені твір відомого грузинського драматурга Авксентія Цагареллі «Ханума». Цю відому на увесь світ комедію автор написав ще у 1882 році, але її сюжет є актуальним й досі.

Не молода, але дуже приваблива сваха Ханума у розквіті сил шукає наречену для збіднілого князя. Проте у неї з’являється суперниця Кабато, яка всіляко намагається їй перешкодити. Суперечка між двома свахами та життєві перепитії змусить сміятися від душі глядачів.

До постановки музичної комедії «Ханума» у Хмельницькому запросили відомого режисера, заслужену артистку України Людмилу Колосович. Її вистави з успіхом ідуть в різних містах країни. Тонкий склад грузинського гумору, який режисер переклав на українську мову та неймовірна гра акторів не залишить нікого з присутніх у театрі байдужим.

 -Люди настільки втомилися від того, що відбувається навкруги, що хочеться прийти в театр і на дві години забути про все і просто відпочити, - каже Людмила Колосович. - Це вистава-свято, тому буде гарний настрій у всіх.

У комедії буде чимало музики, актори покажуть не лише майстерну гру а й свої вокальні дані. Музика Гія Канчелі у виконанні оркестру зазвучить по-новому.

-Музика просто геніальна, це один з кращих композиторів 20 століття, у цій п’єсі національний колорит підкреслений у танцювальних та оркестрових номерах, - каже диригент оркестру Леонід Деркач.

У масових сценах комедії «Ханума» буде задіяний увесь творчий склад театру. 
Ролі виконують: 
Князь- заслужений артист України Микола Волівоць 
Акоп- заслужений артист України Степан Бортнічук 
Микич- заслужений артист України Ігор Сторожук 
Ануш- заслужена артистка України Поліна Попач 
Сона- Ірина Шкурчук, Серафіма Волівоць 
Коте – Валерій Гринчук, Ярослав Кузик 
Тімоте- Володимир Веляник, Андрій Клименко 
Кабато- Емма Мужевітіна, Віра Рєзнік 
Текле- Раїса Бортнічук 
Ханума- Тамара Герасименко, заслужена артистка України Галина Чайковська. 


Отож всіх поціновувачів комедії "Ханума" запрошують до театру Старицького 11 березня. Початок о 18.30 

 

 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up