Мрієте виступати у театрі? Хмельницький режисер навчить говорити та рухатись на сцені

Для хмельничан проведуть майстер-клас з акторського мистецтва. Досвідом з містянами поділиться місцевий режисер Дмитро Гусаков. 

Мрієте виступати у театрі? Хмельницький режисер навчить говорити та рухатись на сцені

Режисер народного аматорського молодіжного театру Дмитро Гусаков не вперше ставить у місті вистави. Цього разу він запрошує хмельничан на тренінг з акторської майстерності "Досвід". 

- Нещодавно я повернувся з польсько-українського перформативного проекту "Мапи страху/Мапи ідентичності. Там я побував на майстер-класі, де розповідали про творчість Яна Пешека, то відомий польський актор, на зразок нашого Богдана Ступки. Звідти я взяв багато чого корисного і тепер хочу поділитися "Досвідом" з хмельничанами, - розповідає "ВСІМ" Дмитро Гусаков.

На майстер-класі містяни зможуть повправлятися у імпровізації та координації рухів і слів. Організатор очікує побачити на тренінгу щонайменше 20-25 охочих. 

- Тренінг буде безкоштовним. Тим, хто хоче прийти, треба взяти з собою зручний одяг та взуття. Адже під час майстер-класу треба буде і на підлозі полежати, і присісти, - каже Дмитро Гусаков. 

Майстер-клас з акторської майстерності відбудеться 6 серпня о 17:00 в Хмельницькому міському будинку культури. 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook