У театрі Старицького одного чоловіка завойовували одразу три жінки

Три зовсім різні француженки закохалися в одного чоловіка. Комедійну і романтичну історію їх взаємин презентували у театрі Старицького. Вистава, яка називається "Обережно-жінки!", зібрала повний зал.
У театрі Старицького одного чоловіка завойовували одразу три жінки

За сюжетом історія відбувається у невеличкому містечку Франції. В маленькій квартирі проживає Серж Дюбуа. Він професор вищого навчального закладу, геніальний, на його думку, художник та просто чудернацький чоловік. І все це одночасно. В нього закохані три жінки, різні за віком та світоглядом – мрійлива студентка, вишукана аристократка та сварлива барменша. І Серж їм відповідає взаємністю, зустрічаючись з кожною з них за встановленим графіком. Жінки ніколи не перетиналися у житті, але одного дня вони всі зібралися разом. Не проста ситуація потребувала добре обдуманого способу її розв’язання. Тим більше, що кожна з жінок, насправді, однаково важлива для героя і жодної з них він не хотів втрачати. Але завдяки цій спонтанній зустрічі чоловік на власній шкірі дізнався на що здатні три розлючені жінки.

Такий сюжет вистави, яка завдяки  жартівливим діалогам головних акторів закоханих трьох жінок та чоловіка, а також кумедних ескімосів, які впродовж вистави з’являлися на сцені,  були напрочуд легким для сприйняття.

Переглядаючи виставу, глядач зміг замислитися над складними питаннями людських взаємин, кохання і вірності. 

Прекрасна гра  акторів Анатолія Остапенка, Альони Волкової, Тамари Герасименко, Сніжани Туткевич-Самойлової та цікавий задум режисера Дмитра Гусакова надали  виставі особливого шарму .

Бурхливі аплодисменти не вщухали ще довго…

Наступна вистава запланована на 29 листопада. Початок о 18.30

 

Коментарі (1)

Ви не авторизовані

  • Михайло Цимбалюк

    чоловічі прізвищаз закінчкенням на -о відмінюються. Остапенка
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook