12 червня 2019 року в місті Хмельницькому відбувся тренінг «Бути медіаграмотним – бути в тренді!»

12 червня 2019 року в місті Хмельницькому відбувся тренінг «Бути медіаграмотним – бути в тренді!»

Наше повсякденне життя все більше зазнає впливу засобів масової інформації. Цей процес, у ході якого широкий спектр засобів масової інформації проникає в наш світ усе глибше, і є все більшим упливом ЗМІ на суспільство. Сучасна людина повинна знати основи медійної грамотності. Медіаграмотність – це набір компетентностей, необхідних для активної й усвідомленої участі в житті медійного суспільства. 

Так, відповідаючи на виклики сьогодення, 12 червня 2019 року вмісті Хмельницькому відбувся тренінг «Бути медіаграмотним – бути в тренді!» для школярів старших класів, студентів з різних районів Хмельниччини.  Захід був проведений як результат втілення проекту після навчання по програмі «Молодь змінить Україну» фонду родини імені Богдана Гаврилишина. Навчання проходило під керівництвом тренерки з медіаосвіти – Процюк Наталії Юріївни. 

Мета проведеного тренінгу – допомогти навчитися школярам та студентам компетентно «споживати» ЗМІ та вміти створювати свій власний якісний медіа-продукт. 

Під час тренінгу учасники ознайомилися з ключовими компонентами медіаграмотності, а саме: використання медіа-повідомлень під час комунікації, вплив медіа на процес комунікації та виховання, розвиток критичного мислення, аналіз джерел, форми роботи з медіа. Тренінг проходив в інтерактивній формі, що дало можливість кожному учаснику брати участь в обговореннях, модельних дидактичних іграх та вправах. Учасники отримали нові знання, ознайомилися з методиками для подальшого самостійного розвитку в сфері медіаграмотності та безпечного «споживання» ЗМІ. За результатами вихідного опитування, 15 з 20 учасників виявили бажання продовжити поглиблене вивчення медіаграмотності. 

Особливо учасникам сподобалися запропоновані процедури аналізу ЗМІ, відеоматеріалів та, звісно ж, соціальних мереж. Також учасники розглянули механізм захисту від фейкової інформації та пропрацювали техніки блокування маніпуляцій. Зі слів учасника Богдана Мединського, він зрозумів наскільки важливо  критично оцінювати інформацію, яка надходить зі ЗМІ та навчився відрізняти неправду від правди.

Також Наталія Процюк висловила щиру подяку за підтримку креативних ідей, ініціатив, а головне – віри в силу української молоді  Олені Бекреньовій, Мар’яні Єлейко, Юлії Харченко та фонду родини Богдана Гаврилишина. 

Зі слів Наталії Процюк, ще плануються тренінги як результат втілення проекту після навчання по програмі "Молодь змінить Україну" фонду родини імені Богдана Гаврилишина на Хмельниччині. Тож слідкуйте за новинами на сторінці «Школи Медіаграмотності» у соціальній мережі Фейсбук  –https://www.facebook.com/profile.php?id=100037893846358    

Долучайтесь та будьте в тренді – будьте медіаграмотними!

#БогданГаврилиши

#МЗУ2019

#Молодьзмінить Україну

#МЗУОдеса2019

https://bhfamily.org/

​​​

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:28 Хто встановлює тарифи на комуналку в Хмельницькому (ІНФОГРАФІКА) 16:01 Хмельницький “Електротранс” шукає водіїв та водійок. Які умови? 15:06 «В перший день піднявся і пішов»: попрощалися з Василем Сіргуном, який загинув на війні photo_camera 14:53 У Карпатах загубилися лижники з Хмельницького й Дніпра Від читача 17:46 1118 стентувань коронарних артерій при гострому інфаркті міокарда проведено у КНП "ХОССЦ" у 2022 році 13:09 Жахи російського полону: інтерв’ю з хмельничанином Денисом Гайдуком play_circle_filled 12:53 Громади Хмельниччини отримали 35 станцій Starlink 11:57 На Дунаєвеччині чоловік украв електроопору 10:49 На Хмельниччині обікрали недіючий ресторанно-готельний комплекс 09:47 Убила свічка: у полум’ї на Шепетівщині загинув чоловік 07:11 Як на Хмельниччині відключатимуть світло 27 січня: графік 21:39 У Хмельницькому шукають донорів: деталі 21:27 До 10 тисяч – за знання: у Кам’янці винагороджуватимуть дітей 20:39 У Хмельницькому бізнесу почали виплачувати компенсацію за купівлю генераторів 19:33 Вартість таксі в Хмельницькому: які служби найвигідніші
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up