Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини

  • Військова частина 3053 Національної гвардії України
Хмельницькі нацгвардійці відзначили  30-ту річницю з дня створення військової частини

З нагоди річниці військовослужбовців частини відзначили грамотами, подяками, та цінними подарунками від командування частини, Західного оперативно-територіального об’єднання, органів місцевого самоврядування й духовенства.

«Так, цього року визначна для нас дата – 30-річчя з дня створення військової частини припала на самий розпал повномасштабної війни з нашим одвічним ворогом – росією, – звернувся до присутніх командир військової частини підполковник Володимир Черноусов. – Але щодня ми робимо усе можливе, докладаємо всіх зусиль для наближення нашої перемоги.

Наші бійці від самого початку війни виконують завдання в зоні бойових дій у складі сил оборони. Завдяки їм наші громадяни продовжують жити, працювати, у містах забезпечується правопорядок, а ворог на усіх рубежах нещадно нищиться щогодини. Продовжуємо славні традиції наших попередників, міцніємо та розвиваємося, аби й надалі боронити свій народ та свою державу!»

Після урочистостей гості мали можливість ознайомитися зі зразками новітньої зброї та техніки, які використовуються військовослужбовцями частини при виконанні завдань службово-бойової діяльності.

Коментарі (1)
  • Олекса Шумейко

    Не зрозуміло, яких 30 років. Якщо взяти до уваги, що національна гвардія вийшли з беркуту, то можливо.

keyboard_arrow_up