Список працівників ГУНП в Хмельницькій області, які запрошені на атестування 25 січня 2016 року

  • Сергій Скороборатий
Список працівників ГУНП в Хмельницькій області, які запрошені на атестування 25 січня 2016 року


Прізвище

Ім’я

По батькові

Місце роботи

Алексєєв

Олег

Дмитрович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Антонюк

Руслан

Вікторович

Апарат

Атаманчук

Олексій

Петрович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Атаманюк

Вадим

Васильович

Апарат

Баранський

Андрій

Леонідович

Апарат

Безручко

Руслан

Миколайович

Апарат

Бирко

Вадим

Михайлович

Апарат

Білецький

Анатолій

Петрович

Летичівський відділ поліції (селище Летичів)

Білянський

Валентин

Віталійович

Апарат

Білянський

Юрій

Олександрович

Дунаєвецький відділ поліції (м. Дунаївці)

Благун

Сніжана

Миколаївна

Дунаєвецький відділ поліції (м. Дунаївці)

Блошук

Олександр

Миколайович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Божок

Олександр

Аркадійович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Бондарчук

Сергій

Леонідович

Апарат

Борщук

Микола

Васильович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Бродюк

Василь

Вікторович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Бурко

Віктор

Григорович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Буров

Руслан

Вікторович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Весна

Ігор

Станіславович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Віннічук

Віктор

Григорович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Власюк

Петро

Миколайович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Войтков

Сергій

Вікторович

Городоцький відділ поліції (м. Городок)

Войцехівський

Василь

Васильович

Дунаєвецький відділ поліції (м. Дунаївці)

Ганик

Василь

Петрович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Гевак

Юрій

Іванович

Дунаєвецький відділ поліції (м. Дунаївці)

Гіжицький

Сергій

Васильович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Глега

Інна

В’ячеславівна

Апарат

Голянич

Василь

Михайлович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Гонтар

Володимир

Семенович

Апарат

Гончаров

Віктор

Вікторович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Гук

Володимир

Олександрович

Апарат

Гуменюк

Тарас

Миколайович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Давидович

Дмитро

Васильович

Летичівський відділ поліції (селище Летичів)

Данильчук

Олександр

Дмитрович

Летичівський відділ поліції (селище Летичів)

Данилюк

Руслан

Вікторович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Данілков

Юрій

Дмитрович

Апарат

Дацуник

Сергій

Олександрович

Летичівський відділ поліції (селище Летичів)

Дернюк

Сергій

Володимирович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Дзюбін

Юрій

Іванович

Апарат

Дрозд

Олександр

Володимирович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Дуда

Сергій

Вікторович

Апарат

Думанський

Сергій

Миколайович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Жданов

Володимир

Сергійович

Апарат

Завадський

Олександр

Миколайович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Загранюк

Сергій

Вікторович

Городоцький відділ поліції (м. Городок)

Задачін

Олександр

Анатолійович

Апарат

Задворний

Семен

Володимирович

Дунаєвецький відділ поліції (м. Дунаївці)

Зайцев

Олександр

Петрович

Старокостянтинівський відділ поліції (м. Старокостянтинів)

Занюк

Віктор

Федорович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Заславський

Дмитро

Сергійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Іващук

Ігор

Олександрович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Ільков

Ярослав

Сергійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Казва

Олександр

Васильович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Каленишен

Олександр

Петрович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Канділовська

Інна

Григорівна

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Карита

Андрій

Романович

Апарат

Карпов

Олександр

Васильович

Апарат

Кашевар

Олександр

Володимирович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Кащук

Микола

Васильович

Апарат

Кедрун

Петро

Степанович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Керничанський

Євгеній

Леонідович

Апарат

Кирилюк

Андрій

Володимирович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Кирник

Ігор

Володимирович

Апарат

Кльоц

Олександр

Юрійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Ковальчук

Богдан

Васильович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Когунь

Андрій

Миколайович

Апарат

Козицький

Володимир

Петрович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Кондратюк

Андрій

Сергійович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Кондрич

Віталій

Олексійович

Апарат

Король

Володимир

Анатолійович

Апарат

Король

Лілія

Миколаївна

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Котовський

Олександр

Анатолійович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Кравчук

Артем

Юрійович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Краковецький

Юрій

Григорович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Крещук

Сергій

Валерійович

Апарат

Кругляк

Анжела

Сергіївна

Апарат

Крупський

Віталій

Віталійович

Старокостянтинівський відділ поліції (м. Старокостянтинів)

Куліневич

Олександр

Сергійович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Куриленко

Микола

Васильович

Городоцький відділ поліції (м. Городок)

Кучерук

Олександр

Анатолійович

Старокостянтинівський відділ поліції (м. Старокостянтинів)

Кучерява

Любов

Григорівна

Апарат

Кушнір

Володимир

Миколайович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Кушнір

Сергій

Сергійович

Апарат

Кшемінський

Ігор

Сигізмундович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Лабань

Ігор

Валентинович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Лавренчук

Михайло

Олександрович

Апарат

Лавров

Олег

Вікторович

Городоцький відділ поліції (м. Городок)

Ленчик

Марія

Володимирівна

Апарат

Лисаківський

Роман

Леонідович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Лисяк

Андрій

В'ячеславович

Летичівський відділ поліції (селище Летичів)

Лозінська

Ольга

Миколаївна

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Лопатюк

Анатолій

Ілліч

Дунаєвецький відділ поліції (м. Дунаївці)

Люлько

Микола

Миколайович

Городоцький відділ поліції (м. Городок)

Майдан

Андрій

Сергійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Майдан

Віталій

Віталійович

Апарат

Макоціна

Олег

Володимирович

Апарат

Малішевський

Олексій

Володимирович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Марчук

Олексій

Петрович

Апарат

Матвєєв

Роман

Леонідович

Апарат

Мельник

Василь

Васильович

Дунаєвецький відділ поліції (м. Дунаївці)

Мельник

Володимир

Петрович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Мельничук

Віталій

Миколайович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Москальчук

Михайло

Ігорович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Муравський

Вадим

Олександрович

Летичівський відділ поліції (селище Летичів)

Наконечний

Віталій

Олександрович

Апарат

Ніколайчук

Сергій

Олександрович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Новосядлий

Олександр

Іванович

Апарат

Ноцький

Микола

Анатолійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Олійник

Зоряна

Петрівна

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м. Кам'янець-Подільський)

Оліх

Олександр

Миколайович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Онісьєв

Валерій

Анатолійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Осецький

Віталій

Вікторович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Осмолян

Віталій

Анатолійович

Апарат

Остапина

Вадим

Віталійович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Островський

Андрій

Юрійович

Летичівський відділ поліції (селище Летичів)

Паламарчук

Олександр

Миколайович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Польовий

Олександр

Вікторович

Городоцький відділ поліції (м. Городок)

Поляков

Іван

Олексійович

Старокостянтинівський відділ поліції (м.Старокостянтинів)

Попов

Сергій

Вікторович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Посвистак

Віталій

Віталійович

Апарат

Прибатень

Сергій

Іванович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м.Кам'янець-Подільський)

Приймак

Юрій

Анатолійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Пулик

Вадим

Володимирович

Апарат

Пянківський

Ігор

Анатолійович

Апарат

Рабченюк

Василь

Васильович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Рашов

Віталій

Юрійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Рижак

Іван

Іванович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Роздобудько

Євген

Володимирович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м.Кам'янець-Подільський)

Рудий

Михайло

Михайлович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Сагайдак

Іван

Богданович

Апарат

Садовець

Руслан

Юрійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Семенюк

Ольга

Іванівна

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Синишен

Валентин

Володимирович

Городоцький відділ поліції (м. Городок)

Синявський

Олег

Миколайович

Апарат

Слободенюк

Сергій

Іванович

Старокостянтинівський відділ поліції (м.Старокостянтинів)

Слободян

Володимир

Йосипович

Апарат

Слободян

Володимир

Іванович

Дунаєвецький відділ поліції (м. Дунаївці)

Слободян

Олександр

Марянович

Апарат

Степанов

Андрій

Юрійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Стефанський

Юрій

Казимирович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Стецюк

Ігор

Григорович

Городоцький відділ поліції (м. Городок)

Столбова

Ольга

Григорівна

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Страпак

Наталія

Анатоліївна

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м.Кам'янець-Подільський)

Стучинський

Сергій

Анатолійович

Теофіпольський відділ поліції (селище Теофіполь)

Суботенко

Михайло

Іванович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Сулік

Анатолій

Володимирович

Летичівський відділ поліції (селище Летичів)

Тимощук

Микола

Степанович

Апарат

Трач

Сергій

Степанович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Тринус

Ігор

Юрійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Трубіцький

Олександр

Васильович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Усик

Ігор

Володимирович

Апарат

Усінін

Олександр

Олександрович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м.Кам'янець-Подільський)

Фарварщук

Олександр

Анатолійович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Федорук

Віталій

Іванович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Федчук

Лілія

Володимирівна

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Форсюк

Руслан

Валерійович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Фролов

Дмитро

Анатолійович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Фурман

Олександр

Борисович

Апарат

Цимбалюк

Сергій

Володимирович

Апарат

Цимбалюк

Юрій

Борисович

Апарат

Чаленко

Наталія

Олександрівна

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Чернишен

Дмитро

Ігорович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Чубенко

Анатолій

Васильович

Старокостянтинівський відділ поліції (м.Старокостянтинів)

Шевчук

Володимир

Іванович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)

Шевчук

Володимир

Миколайович

Кам'янець-Подільський відділ поліції (м.Кам'янець-Подільський)

Шевчук

Сергій

Васильович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Шемчук

Сергій

Никанорович

Апарат

Шклярук

Руслан

Васильович

Апарат

Шовдра

Сергій

Павлович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Штогрин

Василь

Анатолійович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Шуляренко

Віктор

Петрович

Славутський відділ поліції (м. Славута)

Якимович

Вадим

Іванович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Якушко

Андрій

Павлович

Хмельницький відділ поліції (м. Хмельницький)

Ярощук

Сергій

Миколайович

Шепетівський відділ поліції (м. Шепетівка)


ПЕРШОДЖЕРЕЛО http://www.hm.npu.gov.ua/uk/publish/printable_article/126354

Коментарі (1)
  • Matava Rio

    Детектор брехні проходять одиниці, а ті що не пройшли і дальше будуть працювати!!! Результати детектора просто підшивають до справи і все, нікого в кайданки не візьмуть )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:03 На Вінницькому шосе легковик збив 13-річну дитину 10:22 На Хмельниччині знеструмлять 6 громад: де не буде світла 10:11 Де у Хмельницькому 29 листопада не буде води 09:50 У Дунаївцях знайшли чоловіка. Поліцейські просять допомогти встановити його особу Від читача 17:42 За минулі вихідні у КНП "ХОССЦ" прийняли 8 пацієнтів з гострими кардіологічними станами 09:07 У формі яйця та зі сміття: переселенці з Харкова будуть незвичайний будинок photo_camera 08:10 Як на Хмельниччині 29 листопада відключатимуть світло 21:57 До онлайн-мапи пунктів незламності внесли зміни: деталі 21:37 Десь – сніг, десь – дощ: погода на Хмельниччині 29 листопада 20:51 У Хмельницькому на честь загиблого полковника хочуть назвати інститут 20:05 Дивіться 35 старих фото Хмельницького, на які ми додали кольори photo_camera 19:23 Троє хмельничан підробили водійські посвідчення: суд виніс вирок 18:23 Розмалюй бляшанку для окопної свічки: хмельничан запрошують на безкоштовний майстер-клас 17:47 Графік погодинних відключень на Хмельниччині наразі не діє 17:11 Ми перевірили пункти незламності в Хмельницькому: куди краще не йти play_circle_filled photo_camera 16:47 На Хмельниччині чоловік отримав 5 років в’язниці за спробу відкупу від ДТП 16:18 За добу на Хмельниччині сталось 4 аварії, травмувались четверо людей 15:44 Двоє хмельничанок торгували фальсифікованим алкоголем та цигарками 15:13 Скільки хмельничан захворіли на COVID-19 за останній тиждень 14:50 Терпів біль та не падав духом. У Хмельницькому попрощалися з військовим Русланом Конопельком photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up