"Супер швидка" аварійна служба ЖКГ №3

У будинку по вулиці Інститутській в квартирі багатоповерхівки прорвало центральну трубу холодного водопостачання.

У морозний вечір 10 січня більшість людей комфортно сиділа біля телевізора, стомившись після важкого дня. Однак не всім так пощастило. У будинку по вулиці Інститутській в квартирі багатоповерхівки прорвало центральну трубу холодного водопостачання.

За лічені хвилини шаром води покрило не лише туалет, ванну кімнату і кухню, а й жилі кімнати. Подекуди стовп води сягав 8 см. Мешканці будинку терміново подзвонили на аварійну службу ЖКГ, однак слухавку там вперто ніхто не піднімав (очевидно на роботі нікого не було). Довелось дзвонитичерговому відділу управління міським господарством. Там виклик прийняли о 21.50 год, уточнивши номер ЖЕКу, адресу, місце прориву, кількість води та площу, яку вона вже встигла покрити, та пообіцяли передати всю інформацію на аварійну службу ЖКГ. При цьому було вказано що вода і далі продовжує текти сильним напором, оскільки мешканці не можуть самостійно її перекрити.

Тим часом мешканці квартири разом із сусідами ще деякий час не припиняли безрезультатно вигортати та вимочувати воду, яка прибувала і прибувала. У сісідів знизу почався“дощ”. Коли весь під’їзд уже був “на вухах”, знайшлась все-таки людина, що змогла перекрити стояк. Вимочувати воду стало легше і через пів години люди переправили її у каналізацію.

Коли вже все вщухло і мешканці квартири навіть встигли провести певні підготовчі роботи для здійснення ремонту труб приїхала“надшвидка” аварійна служба. Їхнє“пришестя” сталося в 23.15, тобто через 1 год і 25 хв після дзвінка. Хоча при такому напорі води за цей час було б уже вище колін по всій квартирі.

Хочеться задати риторичне питання: коли, нарешті, аварійна служба ЖКГ м.Хмельницького справді буде аварійною?

Коментарі (1)

Анонім

Ви не авторизовані

  • Олег

    я вас чудово розумію.