У КНП "ХОССЦ" видалили велику пухлину з правого передсердя 21-річному солдату ЗСУ

 • Кардіолог Хмельницький
У КНП "ХОССЦ" видалили велику пухлину з правого передсердя 21-річному солдату ЗСУ

Сьогодні хочеться подякувати багатьом людям, завдяки яким ми, у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" вкотре мали можливість надати допомогу воїну ЗСУ повністю безкоштовно. Цього разу 21-річному солдату з Миколаївської області, якому діагностували доброякісне новоутворення серця міксому правого передсердя розміром 4 на 5 сантиметрів!

Дякуючи вам, заклад оснащений новітнім обладнанням, необхідними для втручання та післяопераційної терапії засобами, розхідними матеріалами, медикаментами - все це допомагає нам лікувати пацієнтів у найважчих станах за сучасними європейськими стандартами.

Депутатському корпусу та голові Хмельницької обласної ради Віолеті ЛАБАЗЮК, народним депутатам від Хмельниччини Сергію ЛАБАЗЮКУ та Миколі СТЕФАНЧУКУ - за системну потужну підтримку комунальних закладів, активну міжнародну співпрацю.

Людям доброї волі з багатьох країн світу: співробітникам UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein (Німеччина); August Mission та Globus Relief (США); San Cataldo-CNR Pisa, Fondazione Toscana Gabriele Monasterio per la Ricerca Medica e di Sanità Publica, Malve di Ucraina Associazione Ucraina a Verona, Movimento per i Bambini - MOBA, Fondazione Rosa Prestina та Monolith Italia Nord srl. (Італія); Turku University Hospital та Oulu University Hospital (Фінляндія); Kviten Association (Швейцарія); Minamino Cardiology Hospital, Hachioji Minamino Cardiac Rehabilitation Clinic та NewHeart Watanabe Hospital (Японія) та багатьом іншим друзям і колегам за солідарність та гуманітарну допомогу.

Безумовно, дякуємо операційній бригаді (кардіохірурги Андрій КЛАНЦА та Валерій СУХАРЄВ, асистенти Ангеліна ГАВРІЛОВА та Богдан СМОЛІЙ, лікар-анестезіолог Юрій ГОРДЄЄВ, лікар-перфузіолог Руслана ГРИГОРУК, операційна м/с Ольга ДРАЧ, анестезіологічна м/с Вікторія ЛИСАК, молодша м/с Інна НІКОЛАЙЧУК), які виконали складне втручання на відкритому серці в умовах штучного кровообігу.

Пухлина була успішно видалена та пацієнт, після кількох днів перебування в палаті інтенсивної терапії, переведений у військовий госпіталь для подальшої терапії та реабілітації.

З вірою у Бога, ЗСУ та кожного із нас.
Слава Україні! Слава цивілізованому світу!

Коментарі (2)
 • Юрій Марцінкевич

  Миколі Стефанчуку?)))))))))) Яким боком!))))

  Кардіолог Хмельницький reply Юрій Марцінкевич

  За сприяння та безпосередньої участі народного депутата України від Хмельниччини Миколи СТЕФАНЧУКА медичні заклади області неодноразово отримували медичну гуманітарну допомогу від закордонних друзів та благодійників.

  Так, КНП «ХОССЦ» отримав серед іншого, хірургічний аспіратор, шприцеві інфузійні насоси, апарати штучної вентиляції легень – обладнання, яке використовується під час оперативного втручання та на післяопераційному етапі.  Сподіваюсь, відповідь вам зрозуміла. Зустрічне питання - що корисного робите ви? Ні, не так. Чи маєте час щось робити, адже зайняті постійним коментуванням всіх підряд новин та дописів?

keyboard_arrow_up