Судді скасували цілий ряд норм щодо декларування. Також суттєво обмежили повноваження Національного агентства з питань запобігання корупції. Пояснюємо детально, що сталося, які можуть бути наслідки та що про це кажуть хмельницькі активісти.

Міська ТВК вже зібрала всі документи дільничних комісій. Тим часом обласна виборча комісія лише почала приймати протоколи від комісій Хмельниччини.

Попередні дані свідчать про перемогу чинного міського голови Олександра Симчишина. Ми звернулися до решти кандидатів з питанням про їхні плани на майбутнє.

У міській виборчій комісії досі приймають документи від дільниць. Коли здадуть всі протоколи, у ТВК не знають.

У неділю проголосували менше половини мешканців області. Така явка є помітно нижчою, ніж у 2015 році. Шість експертів назвали причини ігнорування виборів.

Напередодні місцевих виборів журналіст Максим Моргун заявив про побиття. Чоловік пов’язав це зі своїми матеріалами щодо міського голови. Олександр Симчишин вимагав спростування й тепер готує позов до суду.

Партія, яка отримає більшість мандатів, зможе одноосібно приймати рішення у більшості випадків. Експерти вважають, що наслідки можуть бути як позитивні, так і негативні.

Діючий міський голова дав свій перший післявиборчий брифінг. Розповів про попередні результати по місту, області та району. Також повідомив про майбутні кадрові зміни й інше.

За крісло мера у Кам'янці-Подільському розгорнулася напружена боротьба.

Головою Полонської ОТГ стане представник “ЄС” та чинний мер. Такими є попередні дані паралельного підрахунку.   

keyboard_arrow_up