Інфографіка

Інфографіка

Журналісти vsim.ua провели власний екзит-пол, аби дізнатися попередні результати волевиявлення хмельничан. Ми опитали 408 мешканців міста у всіх виборчих округах.

За минулий рік найбільше за основним місцем роботи заробив Симчишин. Серед інших доходів більше чотирьох мільйонів має Гончар.  Що ще задекларували кандидати на посаду міського голови?

Суми доходів у громадах майбутньої ОТГ коливаються від сотень тисяч до десятків мільйонів. Втім, до бюджету Хмельницького їм далеко.

Хмельницький не має офіційного поділу на мікрорайони. Затверджені лише назви, та їхній перелік не є точним. Фахівці окреслили межі мікрорайонів та зібрали основні дані про них.

До трійки кращих увійшли дві гімназії та ліцей. Дізнавайтеся на якому місці ваша школа.

З року в рік популярність кожного імені змінюється. Одні імена батьки дають дітям рідше, а інші — частіше. Протягом 70 років у Хмельницькому були популярними десять жіночих імен. Тим часом чоловічих було лише п’ять.

Медичні установи Хмельницького пропонують свої послуги ПЛР-тестування Деякі лабораторії підвищили свої ціни за тест, деякі взагалі відмовились від цієї послуги

Вже за два місяці, 25 жовтня, ми обиратимемо депутатів місцевих рад. Здається, місцеві вибори менш важливі, ніж президентські чи парламентські. Але це хибна думка. У місцевих рад є повноваження і гроші, тому восени буде гаряче. До чого нам готуватися?

Для роботи у патрульній поліції не потрібна вища освіта, але вимог все ж чимало. Конкурсний відбір налічує кілька етапів. Зарплата без досвіду роботи — 10 700 гривень.

Медустанови пропонують тестування методами ПЛР та ІФА. Ціни різняться залежно від типу тесту та установи, що його проводить. Дізнавайтеся про все детальніше.

keyboard_arrow_up