Новини автора Анастасія БЕВЗ

14 тисяч хмельничанин віддав шахраям, аби отримати омріяний автомобіль. Зрання 49-річний чоловік отримав смс на телефон з повідомленням про виграш. Аби "забрати" авто, потрібно було перерахувати чималий відсоток.  

Учні хмельницьких шкіл будуть відпочивати тиждень.  На навчання школярі вийдуть 3 квітня. 

Вчора, 25 березня, о 20:30 мільйони людей по усьому світі вимкнули світло на одну годину. Чи підтримали ви всесвітню акцію, діліться у коментарях. 

Електрики виконуватимуть ремонт. В зв'язку з цим п'ять вулиць міста залишиться без світла. 

Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції.

Синоптики прогнозують хмарну погоду. Протягом дня періодично йтиме дощ. 

Блефаропластика век — популярная процедура коррекции лица, которая позволяет устранить возрастные изменения, изменить форму разреза глаз, удалить мешки под глазами и проявления асимметрии.

После покупки квартиры в новопостроенном доме сразу же возникает проблема ремонта.

Всі переходимо на євро. Таку легенду вигадують шахраї, аби виманити у стареньких заощадження. На аферу ведуться переважно самотні пенсіонери. Віддають останні гроші, натомість на згадку зловмисники залишають лише сувенірні купюри.    

Як ви знаєте, як у Хмельницькому проводжали зиму сорок років тому?  Виявляється, святкували, як і тепер, у тому ж парку, але з більшим розмахом. Діди Морози на санях, атракціони і корчма. Як це було, дивіться у підбірці світлин.