Новини автора Максим ФАРИНА

Тиждень у місті був насиченим на події. Розпочався він із суду над начальником сервісного центру МВС Сергієм Нагорним. Далі були мітинг "свобождівців" біля Будинку рад, акція на підтримку патрульного Ярослава Болюха, загальноміський суботник і виставка екзотичних риб. Про все це читайте у традиційній підбірці від vsim.ua.

Хлопець заспівав на сцені популярного телешоу на каналі «СТБ». Артем Харченко виконав свою авторську пісню "Мамо, ти не плач". Випуск програми з юним волонтером показали в суботу, 25 березня.

Учні хмельницьких шкіл будуть відпочивати тиждень.  На навчання школярі вийдуть 3 квітня. 

Вчора, 25 березня, о 20:30 мільйони людей по усьому світі вимкнули світло на одну годину. Чи підтримали ви всесвітню акцію, діліться у коментарях. 

Електрики виконуватимуть ремонт. В зв'язку з цим п'ять вулиць міста залишиться без світла. 

Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції.

Синоптики прогнозують хмарну погоду. Протягом дня періодично йтиме дощ. 

Блефаропластика век — популярная процедура коррекции лица, которая позволяет устранить возрастные изменения, изменить форму разреза глаз, удалить мешки под глазами и проявления асимметрии.

После покупки квартиры в новопостроенном доме сразу же возникает проблема ремонта.

Хмельничани зіграли із "Кременем", який бореться за вихід до першої ліги. "Поділля" до заключної частини поєдинку стримувало натиск суперника. Доля матчу вирішилася в останні 15 хвилин.