Що залишили хмельничани у Дендропарку після травневих вихідних

У зелені зони хмельничани вибираються великими компаніями та цілими родинами. Наслідки такого відпочинку вже видно неозброєним оком. Після себе відпочивальники залишають купи сміття.
Що залишили хмельничани у Дендропарку після травневих вихідних

Для того, щоб знайти місце у Дендропарку у травневі вихідні, потрібно трохи находитися. Людей на природі і справді було багато.  Журналісти «ВСІМ» прийшли у парк в неділю, 11 травня, аби переконатися у тому, що численні суботники та масові прибирання міста не пройшли даремно. Втім, те, що ми побачили, нас неприємно вразило. Люди за собою сміття не поприбирали.  

Сміттєві баки, що стоять перед входом у зелену зону, були порожніми, але біля них було брудно.   

Побачили також пакети зі сміттям, які люди, мабуть, не донесли до сміттєвих баків. 

Відпочиваючі порушували  правила пожежної безпеки у лісі, що несе загрозу навколишньому середовищу. Пластмасові пляшки та пакетики люди спалювали у вогнищі. 

Коментарі (11)

Ви не авторизовані

 • Анонім

  Нормально. Тож попіл з собою не забереш. Все чудово!
 • PAL

  Ховайтесь звери, терпи природа. Хмельницкая свинья пришла насрать, в хорошую погоду. Загадить все вокруг она сумела, так проклянем, друзья, их смело.

  Анонім reply PAL

  от мені цікаво, чи хтось із тих, хто так кричить тут за порядок і обвинувачує у свинстві - сам прибирав хоча б раз за собою?

  Чи підняв кимось невлучно викиннуту бутилку в урну? Чи вийшов на суботник? Ляси точити і бити пальцями по клавіатурі  - може кожен. Беріться до діла самі.Фраза "Європа починається з тебе" звучить чи не щодня. Але це лише красиві слова...(((

  Анонім reply Анонім

  Хлопче прибираємо постійно за собою , і навіть після людо-свиней що були до нас .  Так що не потрібно тут роповідати .

  PAL reply Анонім

  Слышишь ты, анонимст, сотни простых людей убирают после себя и после таких, как ты, засранцев, которые не верят в то, что людям не наплевать, когда вокруг все загажено. Видно ты один из этих свиней, которые визжат и гадят даже там, где уже загажено.
 • Evgen Grabovsky

  От уже ті олігархи з депутатами розпоясались... На гадили, на смітили і добропорядний люд в Європу не пускають. Ох не за тих ми проголосували, не за тих... Коли ми уже отак заснемо, а на наступний день прокинемось європейцями?

  Анонім reply Evgen Grabovsky

  Олігархи і депутати в Дендропарк точно не ходять. А деяка молодь, після декількох келихів показує своє справжнє обличчя бидла. І якщо пройтись по Дендропарку після вихідних, висновок напрошується сам, рівень бидла нажаль не низький. Європа починається з тебе

  Анонім reply Evgen Grabovsky

  свині
 • Анонім

  бидло , немає слів.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook