Партнер рубрики Хмельницький і жінка

“У чоловіка тремтіли руки”: як хмельничанка Оксана народила вдома за 20 хвилин

“У чоловіка тремтіли руки”: як хмельничанка Оксана народила вдома за 20 хвилин
  • Пологи застали зненацька хмельничанку Оксану та її чоловіка.
  • В результаті, жінка народила синочка всього за 20 хвилин.
  • В акушерстві такі пологи називаються стрімкими.
  • Що варто про них знати?

Друга вагітність Оксани була не з легких. Та особливою її зробило дещо інше. Жінка народила вдома, а пологи приймав її чоловік. Все сталося неочікувано, тож часу на роздуми не було. Коли дитина показала голівку, подружжя зрозуміло: діватися нікуди. Як все було, Оксана розповіла журналістам vsim.ua.

Той осінній день жінка згадує із посмішкою. Адже її син Діма вирішив побачити світ на кілька днів раніше, ніж те передбачили лікарі. Напередодні пологів Оксані запропонували лягти на збереження. 

  • “Це була п’ятниця і на вихідних лежати в лікарні я не хотіла” - пояснює Оксана. 

І тут, як то кажуть, ніщо не передвіщувало…пологів. Вже вночі, 8 листопада, майбутня мама двох дітей відчула, що буде народжувати. Часу на дорогу в пологовий виявилося обмаль. І поки карета швидкої була в дорозі, Оксана із чоловіком прийнялися за діло. Приймаючи пологи у своєї дружини, чоловік консультувався із другом, який працює на “швидкій”. Той і заспокоював його, і давав напутнє слово. “Отак ми і народжували втрьох” - із посмішкою каже Оксана.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up