Партнер рубрики Люди

Блондинка у кокошнику "порвала" хмельницьку філармонію

На концерті у Хмельницькому Оля Полякова зібрала повну залу. Шанувальники дарували артистці м’які іграшки, оберемки квітів, цукерки та неодноразово викликали на біс.
Блондинка у кокошнику "порвала" хмельницьку філармонію

Аби послухати та побачити улюблену співачку, до зали філармонії прийшли як пенсіонери, так і маленькі дітлахи. Квитки були розпродані усі. Бажаючих потрапити на концерт було настільки багато, що організаторам довелося доставляти стільці у залі, аби прихильникам артистки таки вдалося побачити її довгоочікуваний виступ.

На відміну від більшості артистів, на концерті Олі Полякової можна було не лише підспівувати. Малеча, яка прийшла побачити співачку та її знаменитого коня, змогла відчути й себе зірками. Блондинка у кокошнику запросила всіх діток на сцену, яка ледве вмістила таку велику кількість зірочок.

Радості малечі не було меж. Вони співали, стрибали, танцювали та робили селфі і все це під час концерту. Навіть не дивлячись на те, що співачка пообіцяла після його закінчення роздати всім бажаючим автографи. Атмосфера у залі просто «зашкалювала».

Впродовж свого виступу Оля неодноразово виконувала свої хіти «Шлепали шлепки» та «Люли», а також перероблену пісню під наше місто «Хмельницький Style». А поміж пісень Полякова видавала жарти. Складалося враження, що присутні у залі прийшли на гумористичне шоу. І це ще більше веселило публіку. Не оминула співачка у жартах і питання кількості блондинок у залі та розповідей про нелегке життя блондинок та їхніх супутників. Давалися й позитивні настанови та рекомендації щодо гарного життя...

Прихильники ще довго не відпускали її зі сцени й кликали на біс. Оля з радістю знову і знову виходила до глядачів.

Після роздачі автографів, яка тривала близько години, журналістам «ВСІМ» вдалося поспілкуватися з Олею Поляковою перед її від’їздом.

Якою була для Вас сьогодні атмосфера у філармонії? Мало зал не розвалили…

- Насправді у Хмельницькому чудова публіка, просто супер. Скупали мене в любові, в оваціях і в дітях. Дякую вам всім велике. Я отримала масу задоволення від хмельничан.

Як відновлюєте сили після таких драйвових концертів, адже йде неймовірна енергетика?

- Їду додому, цілую своїх дітей і все, смокчу з них енергію, от ще з ваших сьогодні посмоктала. Солодкі були (сміється-прим.автора).

Оля, незабаром вибори, чи плануєте написання якоїсь пісні про це, чи можливо створите партію блондинок України і активно працюватимете не лише на концертах?

- Вона вже давно є, я її очолюю (сміється-прим.автора). В мене багато концертів, от вчора Вінниця була, Хмельницький сьогодні відвідала, завтра будуть Чернівці, потім один день вдома буду і знову їду в три-чотири міста. Тому в мене зараз немає часу займатися виборами. А в них є, от вони нехай й займаються.

Ви завжди дуже багато даєте порад дівчатам, як себе поводити з чоловіками. Може вже час і книжку видати?

- Звісно. Обов’язково напишу, тільки вивчу до кінця алфавіт. І обов’язково напишу «книжонку».

У вас насичений графік, багато гастролей, зйомки, концерти… А сьогодні у Хмельницькому може встигли вже відвідати наш базар?

- Я з’ясувала, що у вас тут великий базар. Оскільки Олена Вінярська – хмельничанка. Вона мої всі кліпи знімає, то дуже часто вона тут і підшиває нам костюми. Так от, останні костюми-хустки куплені якраз у вас на базарі. От бачите, навіть у шоу є хмельницька душа та прикладна тканина.

Один з ваших кліпів «Мальчикам это нравится» знімався у Хмельницькому. Чому? 

- О, Боже! В гаражі знімали, дуже економили. В Києві було дуже дорого, то ми приїхали сюди до вас (сміється).

Можливо, наступний кліп у місті буде вже не в гаражі, і чи планується зйомка ще якогось саме тут?

- Так, оскільки я планую країну завалювати хітами ще найближчих років 30, то обов’язково і в Хмельницькому щось  зніму.

Ви вже багато інтерв’ю давали. А чи є таке запитання, яке постійно задають у кожному місті і воно вже дістало?

- Хто вам придумує ці кокошники, скільки їх у вас, який самий важкий…

Як же без них… Добре, про кокошники, які Ви привезли у Хмельницький запитувати не будемо. Краще про відчуття опісля концерту. Щоб хотіли побажати хмельничанам?

- Дорогі хмельничани, дякую вам велике за те, що ви любите мою творчість. Дякую за те, що ви в такій великій кількості, в цей складний час прийшли на мій концерт. Як я вже сьогодні говорила зі сцени залу: не заплатили за газ, а купили квитки на концерт. Я просто знаю, сама така. Замість того, щоб  за газ платити, то я кліпи знімаю. Чоловік вже навіть не знає за яке місце братися - за голову чи за…(сміється-прим.автора). Бажаю всім нам теплої зими, теплих та радісних емоцій, побільше грошей і щоб не було війни.

 

 

 

Коментарі (17)

Ви не авторизовані

 • Bagira Bagira

  страхота, просто жах...люди голодні на видовища..а кокошник під стіл "витвір потьмареного розуму"
 • Anonymous

  Коментар видалено...
 • Анонім

  Оля, я вас КОХАЮ.  МОЯ ЖІНКА , НІКОМУ ТЕБЕ НЕ ВІДДАМ
 • Анонім

  І взагалі, якщо в неї такий високий IQ, то могла б інші пісні писати

  Анонім reply Анонім

  Ви не розумієте. В неї просто такий образ.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook