Думка дня: «Не вистачає зарплати, щоб прогодувати чотирьох дітей»

Про що думають перехожі, з якими настроєм поспішають на роботу чи гуляють у вихідні? У кожного свої плани, ідеї та проблеми. Про що говорять на вулицях Хмельницького, дізнавалися журналісти «ВСІМ».
Думка дня: «Не вистачає зарплати, щоб прогодувати чотирьох дітей»

Що сьогодні турбує найбільше:

Ігор Ковальчук (36), завідуючий складом 
На майдані Незалежності чоловік бавиться у схованки з маленькою донькою. Як виявилось, хмельничанин – багатодітний батько. 
- Трохи нестабільність зараз в країні. Маю 4 дітей, тому турбує фінансова сторона, низька зарплата. Більше зараз їжджу в такому транспорті як тролейбус, люди там часто зневірені, в розпачі, озлоблені. Комусь встанеш на ногу і тебе вже готові роздерти. Зараз війна в країні, нестабільно все, комунальні підвищуються постійно. Особливо страждають від цього пенсіонери, люди старшого віку, з якими і стикають в тролейбусах, - Ігор Ковальчук .

Коментарі (2)

Ви не авторизовані

 • Анонім

  Автори статті не написали те, що найважливіше сказав Ігор Ковальчук, а саме:

  "головне що люди не знають Бога і тому страждають що не відчувають Його любові і підтримки".

  Це мій друг. Поділився посиланням і розповів про інтерв'ю.

  Анонім reply Анонім

  Я Ковальчук Ігор підтверджую слова  в коментарі мого знайомого , я в кінці інтерв"ю сказав що дійсно проблема людей в тому що не знають Бога який їх любить і є близько них в їх життєвих проблемах а на рахунок не вистачає зарплати  -то сказав що в натяжку ( Дасть Бог дитину дасть і на дитину) і це є правда але мабуть Бог завжди є зайвим як завжди от і не треба про це писати . Шкода !!!!
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook