На Хмельниччині оштрафували підприємицю через дискримінаційну рекламу

На Хмельниччині оштрафували підприємицю через дискримінаційну рекламу
Ілюстративне фото
  • Рекламу салону краси помітила координатор лінії правової допомоги «ЮрФем: підтримка» у квітні 2022 року.
  • Рішення про штраф ухвалила Держпродспоживслужба.

Підприємицю з Хмельниччини звинуватили у розповсюдженні дискримінаційної реклами салону краси та оштрафували на 1700 гривень. Приводом стала сторінка у соцмережі, через яку рекламувалися листівки, наклейки та календарі з зображенням оголених жінок. На ці матеріали звернула увагу адвокат та координатор лінії правової допомоги «ЮрФем: підтримка» Марта Змисла. Вона оцінила рекламу як таку, що містить «відкрито-агресивні та принизливі образи сексуального характеру».

— Ідеєю рекламної продукції було доведення до відома військовослужбовців того, що поки вони захищають Україну від ворога, їх вдома чекають привабливі та оголені жінки, які до того ж ще є чудовими домогосподинями, — йдеться у повідомленні асоціації жінок-юристок України «ЮрФем».

Це було у квітні 2022 року. Тоді Марта Змисла звернулася до Держпродспоживслужби, вказавши на порушення законодавства. Там замовили експертизу, яка підтвердила порушення закону «Про рекламу» в частині заборони дискримінації. Тоді Держпродспоживслужба звернулася до підприємиці з вимогою надати інформацію про рекламу. Вона цього не зробила, тому на неї склали протокол зі штрафом у 1700 гривень.

Відео дня

Підприємиця не сплатила його, тому Держпродспоживслужба звернулася до Хмельницького окружного адміністративного суду. Жінка у розгляді справи участі не брали. Суд підтвердив штраф у 1700 гривень та вирішив стягнути його з підприємиці. Це було 22 січня, тому жінка все ще може оскаржити рішення в апеляції.

За даними порталу «Судова влада України», підприємиця, яка отримала штраф, — це Надія Карнаковська. Вона зареєстрована в Антонінській громаді у грудні 2017 року. Її основний вид діяльності — надання послуг перукарнями та салонами краси.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • смешной кипишной

    Пяний анал вже пару оголених календарів зробив,і нічого.
  • Tereshenko

    Покажіть ті календарі. Цікаво, шо там було насправді

keyboard_arrow_up