Сапер та навідник: загинули двоє військових із Хмельниччини

Сапер та навідник: загинули двоє військових із Хмельниччини
 • Олександр Гребенюк поліг на Запоріжжі. 

 • А Іван Стасюк — на Донеччині. 

Війна продовжує нести розруху та смерть в українські родини. Двоє захисників загинули на передовій. Вони боролись за свободу та незалежність нашого народу. 

Олександр Гребенюк 

Гребенюк Олександр був сапером. Він мешкав у селі Плужне. Мав 38 років. 

Захисник поліг 25 жовтня на Запорізькому напрямку. Про це повідомили в Ізяславській міській раді. 

Відео дня

— Кохана втратила люблячого та турботливого чоловіка, п'ятирічний син – найкращого у світі татка, рідні - брата, друзі – вірного товариша, Україна – Героя…— додають в громаді. 

Героя поховали 4 листопада у селі Плужне.

Іван Стасюк 

Стасюк Іван був родом зі Славути. Він народився 6 липня 1990 року. Закінчив місцеву школу, а в  2005-2009 роках навчався в Рівненському автотранспортному технікумі за спеціальністю “Механік”.

Із 2009 по 2023 рік він працював водієм у різних організаціях та підприємствах. А 31 травня цього року його мобілізували до лав Збройних Сил України. Іван проходив службу у десантно-штурмових військах Збройних Сил України, у військовій частині А 4355 на посаді навідника.

Близькі та знайомі Івана згадують як позитивну, веселу та амбіційну людину. Його робота та хобі були пов'язані із машинами. Як механік, маючи “золоті руки”, він міг відремонтувати або переобладнати будь-який автомобіль. Такі здібності знадобилися й на передовій: Іван з легкового автомобіля легко робив транспорт для виконання бойових задач.

За час проходження служби у військовій частині зарекомендував себе з позитивної сторони. Свої обов’язки виконував сумлінно та якісно. Відзначався високою особистою відповідальністю за доручену справу.

Він загинув 28 жовтня, виконуючи бойове завдання, в районі між населеними пунктами Хромове та Часів Яр Бахмутського району Донецької області. 

— Солдат Стасюк Іван Ігорович загинув смертю Героя. У захисника України залишилися дві донечки, дружина, батьки та брат, — повідомили у виконкомі Славутської міської ради. 

Його провели в останню дорогу 3 листопада в Славуті. Поховали Івана на «Новому кладовищі» з усіма військовими почестями.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (40)
 • Галя Білінська-Байда

  Вічна пам'ять Героям!
 • Стрільчук Ірина

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 • Нина Цихонь

  Вічна пам'ять Царство небесне Співчуття рідним
 • Світлана Болховітіна

  Вічна та Світла пам'ять Героям

keyboard_arrow_up