Семеро воїнів з Кам’янця отримали посмертні звання «Почесний громадянин міста»

Семеро воїнів  з Кам’янця отримали посмертні звання «Почесний громадянин міста»
  • Дізнавайтесь імена Героїв.

Сьогодні, 22 лютого, на засіданні чергової сесії, депутати  Кам’янець-Подільської міської ради присвоїли звання «Почесний громадянин міста» сімом кам’янчанам, посмертно.

Так, звання почесного кам’янчанина присвоїли загиблим на російсько-українській війні:

▪️ Сергію Борщову 

Відео дня

▪️ Сергію Пелиху

▪️ Денису Дорофєєву 

▪️ Юрію Гусаковському 

▪️ Григорію Горобцю 

▪️ Олександру Гаврилюку 

▪️ Юрію Кухтіну

Про це повідомив міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко у своєму телеграм –  каналі.

Звання "Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського" присвоюється в тому числі учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Його започаткували рішенням дев’ятої сесії Кам’янець-Подільської міської ради від 5 червня 1966 року.

У Положенні про звання йдеться, що дітям померлих “Почесних громадян Кам’янця”, які не досягли 18 років, раз в рік виплачуватимуть грошову допомогу у розмірі 3 000 гривень до досягнення ними повноліття.

Також особи, відзначені званням, у разі смерті мають право на поховання на міському кладовищі на Алеї Слави з відповідними почестями, із встановленням надгробку за рахунок коштів міського бюджету. А після їх смерті, за рахунок коштів міського бюджету встановлюються меморіальні дошки на будинках, де вони проживали.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up