Диво сучасного автопрому

«Скільки людей – стільки машин». Цитую Святослава Вакарчука, бо справді думаю, що для кожного автомобіль має різне значення. Для одних це лише засіб пресування, для інших – цінний друг.

Однак в обох випадках необхідно знайти дилера, який буде відповідати вашим вимогам. Мені пощастило знайти місце, де можна з користю приємно повести час. Подібної споруди не знайдете ви ні в Україні, ні Європі. Двоповерховий автосалон Віннер Автомотів вміщує в собі справжні дива сучасного автопрому. І навіть такий банальний девіз «Клієнт – наш Бос», спершу сприйняв його скептично, повністю себе виправдовує.

Подбають про ваші потреби, побажання або вже куплену раніше автівку. Адже крім виставкових платформ офіційних дилерів автосалону, серед якихFord, Volvo, Jaguar та LandRover, ви можете придбати оригінальні автозапчастини, фірмові аксесуари, пройти технічну профілактику чи діагностику та багато іншого. До того ж проводяться акції та тест-драйви (як у фільмах).

Повернусь до моменту про поєднання корисного з приємним – є кав’ярня, яка відкриває вам панораму на ті самі шоу-руми з новими автомобілями. А виставкове приміщення витримане у стилі кожного з чотирьох представлених брендів, що дозволяє відчути себе у салоні машини, навіть просто дивлячись на неї ззовні.

Якщо ж для вас у пріоритеті сервісне обслуговування або придбання автомобіля лише попереду, комфорт кімнат відпочинку та центру проведення переговорів вас здивує – все заздалегідь передбачено (навіть є дитяча кімната). Тим паче, зручне місцеразташування в межах міста обумовлює швидку співпрацю та допомогу професіоналів.

Якщо в ваших інтересах заощадження часу, то для цього розроблений електронний ресурс. У випадку придбання автомобіля чи певних послуг – функціонує кредитний калькулятор. Основні функції включають обрахування вартості взалежності від ваших побажань: легковий транспорт чи комерційний, марка машини, бюджет та варіанти кредитного ліміту. Для зрозумілості всі данні можна перевірити в менеджера за контактними даними, який в режимі роботи шість днів на тиждень.

Що стосується додаткових послуг, то різноманіття виправдовується якістю та стабільністю компанії, адже «Winner» активно розвивається з кінця 90-х років минулого століття. Тому дотримуєтьсяі технічних параметрів, і стандартів.

Розвиток комп’ютерних технологій дозволяє робити діагностику електрообладнання та електронних систем керування (машини автоматичного керування переважають своєю кількістю на ринку) та сервіс кондиціонерів. Не обходять стороною заміну шин та мийку.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook