Новини компаній: У Хмельницькому благодійний фонд «ПриватБанку» подарував сучасне обладнання дитячій лікарні

Фонд «Допомагати просто!» закупив обладнання для медзакладу на 2,47 мільйона. Відтепер в дитячій лікарні зможуть без похибок проводити тисячі аналізів в день. Раніше в лабораторії їх проводили вручну.

Новини компаній: У Хмельницькому благодійний фонд «ПриватБанку» подарував сучасне обладнання дитячій лікарні

«В нас найкраще обладнання в області. Це техніка майбутнього», - так відсьогодні може сміло говорити головний лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні Віра Руда. Усе це завдяки подарованій техніці від благодійного фонду «Допомагати просто!», ініціатором створення якого був «ПриватБанк».

За останні три місяці Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» закупив медичного обладнання для лікарень 10 областей на 8,4 мільйона гривень. Найдорожчі подарунки з цього списку дісталися Хмельницькій обласній дитячій лікарні. В тутешній лабораторії уже проводять дослідження на сучасних аналізаторах німецького виробництва HumaStar 600 і MYTHIC 18. На їх придбання пішло 2,47 мільйона гривень.

 - Ми отримали два дуже гарних апарати. Це технічний аналізатор крові і гематологічний аналізатор крові. Вони допоможуть нам швидко робити аналізи і встановлювати діагнози. Вони прискорять і покращать нашу роботу. У нас були біохімічні аналізатори. Але вони були вже вчорашнього дня. А ці – сьогоднішній і навіть завтрашній день. Такого апарату в області немає. Дуже вдячні фонду «Допомагати просто!» за такі подарунки, - каже головний лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні Віра Руда.

Це не перше обладнання, яке купили для дитячої лікарні за кошти благодійного фонду. В «ПриватБанку» переконані, що й на цьому співпраця із закладом не припиниться. Кажуть, що бачать потребу лікарні в новому обладнанні

 - Дуже доречна назва в благодійного фонду – «Допомагати просто!». Адже це дійсно просто. Для того, хто хоче проявити власну ініціативу, достатньо зайти на сайт «ПриватБанку» або на сайт благодійного фонду і зробити платіж з будь-якого рахунку. Зробити це можливо і в наших відділеннях. Також ми нагадуємо про таку можливість фактично при кожній транзакції, знятті коштів чи платежі через термінали самообслуговування. На екрани виводиться картинка, що ви зараз можете зробити хорошу справу. Розмір допомоги немає значення. Головне – дія і бажання допомогти, - говорить директор Південно-Західного Регіонального Управління ПриватБанку Юрій Браніцький.

В лікарні наголошують, що проведення усіх аналізів для пацієнтів є безкоштовним. В мед закладі кажуть, що відтепер лабораторія зможе значно швидше і без похибки провести дослідження. Вагомим є й те, що тут зможуть опрацювати на порядок більше аналізів завдяки новим апаратам, оскільки раніше усе це робили вручну.

На правах реклами.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up