Новини компаній: У Хмельницькому відкрили сучасний зал для занять кросфітом

Новий фітнес-зал для занять кросфітом відкрили в «СВ-Клубі». Його облаштували за сучасними тенденціями. Займатись там можуть як професіонали, так і любителі. 

Новини компаній: У Хмельницькому відкрили сучасний зал для занять кросфітом

У Хмельницькому відкрився новий спеціалізований зал для функціонального багатоборства. Він знаходиться на третьому поверсі оздоровчо-розважального комплексу «СВ-Клуб». Зал обладнали найновішим приладдям для занять кросфітом. Працівники клубу розповідають, що всі тренажери виготовлялись за індивідуальними ескізами. Тут встановили спеціалізовану вогнетривку підлогу, яка витримує колосальне навантаження та удари. Також є кондиціонер, який іонізує повітря, що вкрай важливо для спортсменів. Займатися в залі можуть як професіонали, такі люди, які стежать за своїм здоров’ям.

Програму занять для кожного особисто підбирають професійні тренери. Всього їх працює троє. Всі – майстри спорту. А сам зал умовно розділений на дві частини: важкоатлетичну та кардіозони.

- Програми функціонального багатоборства – гумові, їх можна підлаштовувати особисто під кожну людину, - розповідає директор підрозділу "I love fitness" «СВ-Клубу» Сергій Явний. - Тому це той зал, який розвиває як тіло, так і дух. Всі тренажери спеціалізовані для занять кросфітом. Квадратури залу вистачає на дуже велику кількість людей.

Займатися тут може досить багато людей одночасно. Їх об’єднують в групу, але навантаження призначають індивідуально.Таким чином, йде кругова робота. Відвідувачі один одному не заважають, бо виконують вправи почергово. Працівники залу називають такі програми хороводами.

- Тут можна виконувати всі гімнастичні рухи, - розповідає тренер Валерій Михайловський. - Є й кардіозона, де можна працювати з греблею та аербайкінгом. Є в нас важкоатлетична зона, де можна кинути штангу чи зробити ривок. Адже кросфіт включає в себе елементи важкої атлетики. Надалі ще будемо купувати тренажери для проведення більшого масштабу тренувань.

​Власник «СВ-Клубу» Віктор Вікарчук жартує, що тренажери настільки зручні, що на них можна займатись навіть в класичних костюмах. 

На правах реклами 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook